کد خبر: 30650017 (ایرنا) | تاریخ خبر: 15/08/1390 | ساعت: 13:38|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

سامانه احراز هویت و تائید سوابق تحصیلی دانش آموزان یزد راه اندازی شد

یزد- روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد اعلام کرد:سامانه احراز هویت و تائید سوابق تحصیلی دانش آموزان این استان راه اندازی شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از این، باتوجه به ثبت نام داوطلبان آزمون سراسری سال 91 بر مبنای اطلاعات فارغ التحصیلان و اصل شده از سوی مناطق آموزش و پرورش ، فرایند فارغ التحصیلی از طریق سیستم فارغ التحصیلی dipsali اجرا و اطلاعات آنان به این سامانه ارسال و برای دانش آموزان گواهینامه پایان دوره متوسطه صادر می شود.

در همین راستا جلسه توجیهی با هدف آموزش و آشنائی با چگونگی ارسال اطلاعات با سامانه ساهت 91 با حضور کارشناسان سنجش و فناوری شهرستان و مناطق استان در سالن شهید ساداتی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

کارشناس مسئول امور فناوری و سیستم های مکانیزه سنجش آموزش اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت: اطلاعات فارغ التحصیلان دیپلم از سیستم های دانش آموزی مدارس استخراج و به سیستم های متمرکز مناطق منتقل شده که مسئولان آموزشی در مناطق پس از استخراج اسامی فارغ التحصیلان در سایت ساهت 91 قرار می دهند.

سیدرضا مرتضوی افزود: دانش آموزان ضمن مراجعه به سامانه ساهت به آدرس www.sahat91.medu.ir نسبت به تائید یا اصلاح مشخصات و مندرجات فارغ التحصیلی خود اقدام نمایند.ک/1

7546/1968

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
موضوع از شما گزارش از ما:
سخن شما با مسئولین:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال