سرمربی والیبال مرصادشیراز،دلیل ترک زمین در بازی با حریف سمنانی رااعلام کرد ......................................................................
شیراز ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 27/11/86 داخلی.ورزشی.والیبال.
سرمربی تیم والیبال مرصاد شیراز با اشاره به آنچه شرایط نامناسب سالن برگزاری دیدار این تیم برابر تیم شهید ربیعی سمنان نامید، گفت:توهین بیش از حد برخی تماشاگران باعث شد زمین بازی را در گیم سوم ترک کنیم.
حمید هادی زاده روزشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: شرایط محل برگزاری مسابقه به گونه ای بود که از ابتدا با توهین ها و ناسزا روبرو شدیم و با این وجود توانستیم دو گیم را تحمل کنیم.
وی اضافه کرد: توهین و دادن فحش های ناموسی به محمد نجاتی که12 سال عضو تیم ملی ایران بوده وپر افتخارترین بازیکن ایران است تحمل رابرای ما دشوار کرد و به پاس احترام به کاپیتان تیم مان و سایر بازیکنان از ادامه بازی انصراف دادیم.
هادی زاده افزود:برد و باخت اینقدر ارزش ندارد که برای آن بازیکن بزرگی را آزار داد و امیدواریم فدراسیون والیبال در این مورد رسیدگی نماید تا ارزش ها حفظ شود ضمن اینکه حضور کم نیروهای برقرارکننده نظم در سالن محل برگزاری بازی نیز کاملا مشهود بود.
به گزارش ایرنا، در هفته آخر مسابقات والیبال لیگ دسته اول باشگاه های ایران، دیدار تیم های مرصاد شیراز و شهید ربیعی سمنان پنجشنبه شب به علت ترک زمین از سوی تیم مرصاد شیراز در گیم سوم نیمه تمام باقی ماند.
تیم شهید ربیعی سمنان، در گیم های اول و دوم برنده شد.
این مربی بین المللی والیبال درخصوص مسابقات والیبال دسته اول باشگاه های ایران گفت:در گروهی که قرار داشتیم بسیار سخت بود و چند تیم با گرفتن بازیکنان مطرح و باتجربه از همان ابتدای مسابقات خود را به عنوان مدعی معرفی کردند.
وی افزود:برخی از تیم ها با توان مالی خوبی در مسابقات شرکت کردند و از وجود چندین بازیکن که سابقه حضور در لیگ برتر را داشتند سود می بردند و این امر باعث شد مسابقات این گروه هشت تیمی در سطح بالایی برگزار شود.
هادی ادامه داد: تیم مرصاد به دلیل مشکلات مالی نتواست در موعد مناسب ترکیب تیم را بندد و مجبور شدیم در شروع مسابقات با یک تیم جوان و بومی روانه مسابقات شویم.
وی گفت: با این وجود در برابر تیم های متمول این گروه بازی های بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و تا آخرین لحظات از شانس های صعود بودیم که کم تجربه بودن بازیکنان ماباعث شد در جدول رده بندی در رده چهارم قرار گیریم.
سرمربی تیم مرصاد با انتقاد از داوری مسابقات گفت : مسابقات دسته اول که تیم ها تلاش می کنند خود را به لیگ برتر برساند به مراتب سخت تر از لیگ برتر است به همین دلیل می بایستی از داوران باتجربه تری استفاده می شد اگر چه اشتباهات داوری ناشی از کم تجربگی آنها بود و نه از روی عمد.
هادی زاده گفت: حمایت هادی شریفی مدیر شرکت پارسبانان نوین فارس باعث شد تا حدوی بتوانیم مشکل مالی بازیکنان را حل کنیم و اکنون که مسابقات تمام شده است هنوز با بازیکنان و کادر فنی تیم تسویه نشده است.
وی گفت:با حمایت شرکت پارسبانان نوین فارس قراراست سال آینده با اقتدار در مسابقات دسته اول حضور یابیم و بااستفاده از چند بازیکن مطرح تیمی قوی بسازیم که بتواند به مسابقات لیگ برتر صعود کند و در این راستا برنامه ریزی شده است و کار تمرینات تیم را بزودی آغاز خواهیم کرد.
او همچنین از حمایت مدیر عامل باشگاه مرصاد شیراز قدرانی نمود و افزود: درشرایط سخت همه دست بدست هم دادند تا بتوانیم سهمیه فارس را در دسته اول حفظ کنیم اگرچه می توانستیم به مرحله بعد هم صعود کنیم که متاسفانه دیر شروع کردیم و بازیکنان ما تازه به هماهنگی رسیده بودند که مسابقات تمام شد.
وی ازحمایت رسانه ها و مطبوعات محلی فارس دراعتلای والیبال فارس قدردانی کرد و گفت:خبرگزاری جمهوری اسلامی نیز در این راستا به مانند همیشه یاری رسان ورزشکاران بود.
هادی زاده گفت:امیدواریم کسانی که دلسوخته والیبال فارس هستند بدون رفتن به حاشیه کاری کنندکه والیبال فارس اوج بگیردنه اینکه تنهاادعاداشته باشند.ک/3 7368/515/675 شماره 184 ساعت 12:17 تمام