امیری در واکنش به حضور اسکوچیچ در تیم ملی: مربی خوبی است

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پس از شنیدن خبر حضور دراگان اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی فوتبال، گفت: او مربی خوبی برای هدایت تیم ملی است.

وحید امیری بعد از تساوی شهرآورد در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: موقعیت‌های زیادی داشتیم که به گل تبدیل نشد و می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم. از عمق و از کناره‌ها خوب کار کردیم و ۲ گل هم زدیم. دنبال ۳ امتیاز بودیم که متاسفانه نشد اما به نظرم عملکرد بسیار خوبی داشتیم.

وی در پاسخ به این سوال که عملکرد تیم داوری شهرآورد را چطور ارزیابی می‌کند؟ گفت: عملکرد داوری به نظرم بحث‌برانگیز نبود و قضاوت خوبی داشت.

ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که نظرم درباره اسکوچیچ چیست؟ گفت: من ۲ روز است که اینترنت ندارم و نمی‌دانم چه شده‌است.

وی در ادامه که متوجه شد او سرمربی تیم ملی شده، گفت: جدی؟ به نظرم انتخاب خوبی است. هرجا رفته تیم را متحول کرده و به نظرم فوتبال ایران را می‌شناسد و می‌تواند موفق باشد. ویلموتس شرایط خاصی داشت، اما اسکووکیچ می‌تواند خوب کار کند.

امیری درباره دیدار پرسپولیس در لیگ قهرمانان، اظهار کرد: امیدوارم همه مجموعه باشگاه و مدیریت، مشکلات را برطرف کند تا در لیگ قهرمانان به عنوان نماینده ایران خیلی خوب کار کنیم و با انگیزه وارد میدان شویم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد این تیم برابر استقلال را خوب توصیف کرد و گفت: شما باید عملکرد تیم را ببینید. ما در زمین حریف پاس می‌دادیم و فضاسازی می‌کردیم. خیلی تیم‌ها از دقیقه ۸۰ به بعد زیر توپ می‌زنند اما متحد بودیم و با برنامه کار کردیم. با پاسکاری به گل دوم رسیدیم و اصلا روی اتفاق‌ها سرمایه گذاری نکردیم. موقعیت‌های بیشتری هم نسبت به حریف داشتیم اما گل نزدیم.

وی در پایان گفت: گل دوم پرسپولیس سالم بود و بعید می‌دانم که آفساید باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha