پیام تسلیت مسوولان در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین خلفی

تهران - ایرنا - مسوولان کشور با صدور پیام‌هایی، درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ علی خلفی معاون قضایی قوه قضاییه را تسلیت گفتند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ علی خلفی از ۹ ماه پیش به دلیل نارسایی کبدی بستری و تحت درمان بود.

«سید علیرضا آوائی» وزیر دادگستری در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ علی خلفی  معاون قضایی قوه قضاییه را تسلیت گفت.

به گزارش عصر جمعه وزارت دادگستری، در ابتدای پیام تسلیت سید علیرضا آوائی آمده است: درگذشت روحانی مجاهد و برادر بزرگوارم، مرحوم حاج علی خلفی رضوان الله تعالی علیه، موجب تاثر و تالم اینجانب شد.

وی در ادامه این پیام آورده است: آن مرحوم عمری پربرکت را در راه احقاق حقوق مظلومان و پیشبرد اهداف عالی نظام قضایی کشور سپری کرد و منشا خدمات ارزشمند و ماندگاری در قوه قضاییه بود و فقدان ایشان ضایعه و خسارتی بزرگ برای دستگاه قضایی کشور است.

وزیر دادگستری در این پیام تصریح کرده است: از خداوند منان برای آن مرحوم علوّ درجات و برای خانواده معزز، بازماندگان و یاران ایشان صبر و اجر و سلامتی مسالت دارم.

پیام تسلیت رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح به رییس قوه قضاییه

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح نیز در پیامی خطاب به رییس قوه قضاییه رحلت دو تن از خدمتگزاران و مدیران دستگاه قضایی را تسلیت گفت.

به گزارش عصر جمعه سازمان قضایی نیروهای مسلح، در متن پیام تسلیت حجت‌الاسلام والمسلمین شکراله بهرامی خطاب به حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی رییس قوه قضائیه آمده است: رحلت عالم ربانی و مرد علم و عمل مرحوم حجت الاسلام والمسلمین خلفی معاون قضایی قوه قضائیه و همچنین مرحوم آقای تویسرکانی مشاور رئیس قوه قضائیه را به حضرت‌عالی و تمامی کارگزاران دستگاه قضایی تسلیت عرض می‌کنیم و از خداوند متعال برای آن دو مرحوم، غفران الهی و برای بازماندگان صبرو اجر مسئلت دارم.

احمد تویسرکانی که از سال ۸۸ تا ۹۸ به مدت ۱۰ سال ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را با حکم آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس سابق قوه قضائیه بر عهده داشت، صبح روز سه شنبه ۱۳ اسفند ۹۸ فوت کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha