برگزاری تمرین تیم ملی با حضور ۱۳ بازیکن پیش از سفر به سارایوو

تهران- ایرنا- تمرین تیم ملی فوتبال ایران با حضور ۱۳ بازیکن و زیر نظر کادر فنی پیش از سفر برای برگزاری دیدار برابر بوسنی و هرزگوین برگزار شد.

به گزارش ایرنا، شاگردان دراگان اسکوچیچ از ساعت ۱۸ امروز(یکشنبه) در زمین شماره ۱ مجموعه ورزشی آزادی تمرین سبکی را برگزار کردند. در این تمرین که ۴۰ دقیقه به طول انجامید، نفرات ذیل حضور داشتند:

پیام نیازمند، رشید مظاهری، شجاع خلیل زاده، عارف غلامی، مرتضی پورعلی گنجی، امید نورافکن، وحید امیری، احمد نوراللهی، مهدی قایدی، مهدی شیری، محمد حسین کنعانی زادگان، اکبر ایمانی و سیامک نعمتی.

در آغاز این تمرین، دراگان اسکوچیچ ضمن خوشامد گویی به ملی‌پوشان گفت: شما پیراهن تیم ملی را برتن دارید و به همین دلیل بهترین هستید. من از شما می‌خواهم که در این اردو و برای دیدار مقابل بوسنی و هرزگوین نهایت تلاش خود را به کار ببندید.

در ادامه ملی پوشان تمرین حفظ توپ را انجام دادند و در حین تمرین کادر فنی نکات تاکتیکی مدنظر را به شاگردانش منتقل کرد.

رشید مظاهری و پیام نیازمند هم به صورت جداگانه زیر نظر ملادن زگانیر انجام دادند.

عارف غلامی، مهدی قایدی و امید نورافکن که روز گذشته در ترکیب تیم‌های خود به میدان رفتند پس از دقایقی از جمع سایر ملی پوشان جدا شدند و به تمرین اختصاصی پرداختند.

ملی پوشان پس از پایان تمرین راهی ساختمان پک شدند.

تیم ملی فوتبال کشورمان روز ۲۲ آبان ماه باید به مصاف بوسنی برود و بر همین اساس فردا کاروان تیم ملی، ایران را به مقصد سارایوو ترک خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha