«مساکنی» و «بن عطیه» از الدحیل جدا می‌شوند

تهران- ایرنا- بنابر اعلام روزنامه‌های قطری جدایی دو بازیکن تونسی و مراکشی تیم فوتبال الدحیل قطعی شد.

به گزارش ایرنا، روزنامه الوطن قطر نوشت: باشگاه الدحیل بدنبال تغییر در فهرست بازیکنان خارجی در نقل‌وانتقالات زمستانی است تا در مسیر درستی برای حضور تاریخی در  در جام جهانی باشگاه‌ها به میزبانی قطر قرار بگیرد. جدایی ۲ لژیونر سرشناس الدحیل شامل یوسف المساکنی (تونس) و مهدی بن‌عطیه (مراکش) قطعی شده است.

روزنامه الرایه نیز نوشت: در برنامه‌های صبری لاموشی سرمربی فرانسوی الدحیل سوف المساکنی بازیکن تونسی جایی ندارد و در تعطیلات ژانویه از این تیم جدا خواهد شد. همچنین مهدی بن عطیه بازیکن سابق یوونتوس پیشنهاداتی از لیگ ترکیه دریافت کرده و به دلیل مصدومیت‌های پیاپی نتوانسته به الدحیل کمک کند و به همین دلیل دومین بازیکنی است که  در ژانویه از این تیم جدا خواهد شد.

الدحیل به عنوان نماینده قطر برای تقویت تیم تلاش زیادی می‌کند و حضور شایسته ای در این بازی ها خواهد داشت. با همه این تغییرات به نظر می‌رسد که رامین رضاییان از بازیکنان ثابت و مورد اعتماد صبری لاموشی در سال آینده میلادی شانس حضور در جام باشگاه‌های جهان را پیدا خواهد کرد.

رضاییان در شهریور امسال با عقد قراردادی ۲ ساله به الدحیل قطر ملحق شد. وی پیش از آن لیگ ستارگان قطر عملکرد درخشانی در تیم الشحانیه داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha