اعتبارات ورزش بانوان لرستان ۵۰ درصد افزایش می‌یابد

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: اعتبارات ورزش بانوان استان در صورت آمادگی ورزشکاران برای ارتقای سطح کیفی این حوزه، تا ۵۰ درصد افزایش می‌یابد.

به گزارش ایرنا حشمت الله امان الهی روز چهارشنبه به رسانه ها اعلام کرد: هیات های ورزشی عملکرد ضعیفی در بخش بانوان داشته اند بنابراین ورزش زنان باید با کار و تلاش بیشتر، رونق بگیرد.

وی تصریح کرد: چنانچه بانوان ورزشکار بیشتر تلاش کنند و پای کار باشند می‌توانیم تا ۵۰ درصد اعتبارات ورزش را نیز به این قشر اختصاص دهیم.

وی افزود: باید ظرفیت های استان را بررسی و موانع را شناسایی کرد بنابراین همه هیات های ورزشی باید کمیته همگانی خود را فعال و ورزشکاران بیشتری را شناسایی کنند و از سویی سلامت جامعه را ارتقا دهند.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان بیان کرد: این استان در بسیاری از رشته های ورزشی بانوان استعدادهای خوبی دارد که در صورت حمایت و سرمایه گذاری بیشتر، موفقیت های بزرگی در سطح قهرمانی ملی و بین المللی حاصل می شود.

امان الهی با اشاره به اینکه فرایند پرداخت اعتبارات به هیات های ورزشی نیز دقیق و شفاف شده است افزود: تخصیص کمک های مالی به هیات ها با اقدامات کارشناسی صورت می‌گیرد.

​وی اظهار داشت: باید برای ورزش سال ۱۴۰۰ برنامه ریزی کرد تا از این طریق، روحیه نشاط و امید بین خانواده و بانوان ایجاد شود که زنان می توانند با برنامه ریزی هوشمندانه در این مسیر، جایگاه خود را ارتقا دهند.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان تصریح کرد: کرونا ورزش را به درون خانه ها برد که امیدواریم پس از پایان اپیدمی، این مهم تداوم داشته باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha