قدوس: تیم ملی فوتبال ایران باید به جام جهانی قطر صعود کند

تهران- ایرنا- هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بسیار اهمیت دارد و هر چیزی جز این موضوع ناکامی است. با تیمی که داریم باید صعود کنیم.

به گزارش ایرنا، سامان قدوس در گفت و گویی درباره رقابت‌های تیم ملی فوتبال در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: در این مرحله ۲ یا سه مسابقه بسیار مهم در پیش داریم. باید در این بازی‌ها به پیروزی برسیم و در نهایت به جام جهانی برویم. هنوزم به تیم ملی ایران علاقمند هستم.

وی درباره اهمیت حضور تیم ملی ایران در جام جهانی گفت: صعود به جام جهانی بسیار اهمیت دارد و هر چیزی جز این موضوع ناکامی است. به ویژه با تیمی که داریم حتما باید صعود کنیم.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران درخصوص حضورش در تیم ملی اظهار داشت: پوشیدن پیراهن تیم ملی ارزش بسیاری دارد و حس غرور می کنم. عاشق بازی برای تیم ملی ایران هستم.

وی درباره کار با دراگان اسکوچیچ خاطرنشان کرد: یک جلسه با او بودم ولی به نظر می‌آید مربی خوبی است و تاکید زیادی روی تمرینات و فوتبال درگیرانه را دوست دارد. مشخص است که اسکوچیچ دانش زیادی دارد.

قدوس درباره شایستگی‌های فعلی تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: سردار آزمون و مهدی طارمی ۲ عنصر مهم تیم ملی فعلی هستند که در اروپا جایگاه مهمی دارند. طارمی در حال حاضر در پورتو حضور دارد و مرتب گل می‌زند. آنها بزرگ‌ترین ستارگان هستند.

وی درباره اینکه علاقمند است در تیم ملی در چه پستی بازی کند، اظهار داشت: این موضوع به سیستم تیم ملی بستگی دارد.

قدوس درخصوص اینکه آیا تیم ملی ایران را در جام جهانی قطر خواهیم دید گفت: بله ما صعود می‌کنیم.

تیم ملی فوتبال ایران که در گروه سوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ با ۶ امتیاز از ۴ بازی در رده سوم ایستاده است، در چارچوب مرحله دوم مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین باید به مصاف تیم‌های هنگ‌کنگ، کامبوج، بحرین و عراق برود و با توجه به امتیازات کسب شده، کار دشواری را برای رسیدن به مرحله بعدی مسابقات در پیش دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha