کسب رتبه برتر اشراف فرماندهی پلیس پایتخت در کشور

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: با تلاش‌های صورت گرفته ۱۰ رتبه پلیس پایتخت در اشراف فرماندهی رتبه اول کشوری را کسب کرده‌اند که این موضوع در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود.

به گزارش شامگاه چهارشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی در همایش فرماندهان، روسا و مدیران انتظامی بیان داشت: با تلاش جمعی، مجاهدت‌ها، ایثار و حضور مقتدرانه همکارانم در حوزه‌های مختلف انتظامی و ترافیکی پلیس پایتخت، در سال ۱۳۹۹ موفقیت‌های بزرگی را کسب کردیم و به اهداف ترسیم شده دست یافتیم.

وی با تاکید بر اینکه امنیت تعطیل بردار نیست، گفت: در سال گذشته علیرغم مواجه شدن با پدیده‌ای ناشناخته به نام بیماری کرونا با رعایت دقیق ملاحظات و پروتکل‌های بهداشتی اجازه ندادیم که کوچکترین خلایی در حوزه تامین امنیت و آرامش مردم ایجاد شود.

مقام ارشد انتظامی استان تهران افزود: در سال ۹۹ با اقدامات صورت گرفته و با اجرای طرح‌های ابتکاری در حوزه پلیس‌های تخصصی در کشف جرایم هشت درصد افزایش داشته‌ایم.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه هر سه ثانیه یک تماس مردمی با سامانه ۱۱۰ پلیس پایتخت داریم، گفت: با بررسی‌های صورت گرفته با صحت و سرعت عملکرد تیم‌های عملیاتی ۱۱۰ رضایت مردمی از این بخش به ۹۱ درصد رسیده است که این نشان از عملکرد خوب و مناسب تیم‌های ۱۱۰ ما دارد.

رئیس پلیس تهران با تاکید بر اینکه تکریم مردم همواره از اولویت‌های اصلی و مهم ما است، خاطرنشان کرد: در بهبود فضای خدمت و مناسب سازی اماکن انتظامی اقدامات خوبی داشته‌ایم که می‌توان گفت پلیس پایتخت در این حوزه جز استان‌های پیشتاز و برتر محسوب می‌شود.

رئیس سازمان حفا ناجا نیز در این همایش، با اشاره به اینکه تامین نظم، امنیت و آرامش کلان شهر تهران کاری مهم، بزرگ و ارزشمند است، اظهار داشت: عملکرد نیروی انتظامی در معرض قضاوت و داوری مسئولان و مردم است و خدمتگزاری شما به مردم، عزت و آبرو برای نیروی انتظامی به همراه خواهد داشت.

سردار محسن فتحی‌زاده با اشاره به اینکه پلیس تهران بزرگ در واقع نماینده کل نیروی انتظامی محسوب می‌شود، افزود: سهم شما در ارتقاء جایگاه نیروی انتظامی بسیار زیاد است و عملکرد شما می تواند برای سایر استان ها الگو و معیار عمل قرار گیرد.

رئیس سازمان حفا ناجا با بیان به اینکه دشمن به دنبال مایوس‌سازی است تا مردم را نسبت به عملکرد نظام دلسرد کند، خاطرنشان کرد: دلسرد کردن مردم برای کاهش مشارکت در انتخابات آتی و ایجاد انحراف در تصمیم مردم جزو سیاست های دشمن است.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: نیروی انتظامی نقش تاثیرگذاری در ایجاد امنیت، آرامش و اعتمادسازی و تقویت رابطه مردم با نظام دارد و حسن عملکرد، رفتار و برخورد خوب و شایسته ما می تواند در تامین نظم و امنیت موثر باشد.

سردار فتحی زاده با اشاره به اینکه امنیت کشور ما مثال زدنی است، گفت: خدمت به مردم در حقیقت نوعی مقابله با خباثت های دشمنان است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha