۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۹:۴۲
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84318409
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

انتخابات، مظهر واقعی همبستگی اجتماعی است

یزد- ایرنا- سرپرست تیم والیبال شهداب یزد در لیگ برتر گفت: انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها، مظهر واقعی همبستگی اجتماعی و تبلور قدرت سیاسی کشور در برابر دشمن است.

ابوالقاسم میرزایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برگزاری انتخاباتی حداکثری و پرشور در خردادماه امسال با حضور گسترده مردم و ورزشکاران موجب تقویت پایه‌های نظام و مردم سالاری دینی و نوعی مشارکت در سرنوشت خویش و آینده کشور است . 

وی با اشاره به اینکه مردم ایران همواره به رغم برخی مشکلات اقتصادی به قضیه انتخابات به صورت خاص اهمیت قایل هستند ادامه داد: تجلی تکرار حماسه همبستگی ملی مردم با انتخابات امسال مجدد در کشور تکرار می‌شود و همه در کنار هم با هرنوع سلیقه مشارکت می‌کنند.

این فعال ورزشی خاطرنشان کرد: تیم‌ها و باشگاه‌های فرهنگی ورزشی در کنار سایر مجموعه‌ها همه باید برای جلب مشارکت مردم و جامعه زیرپوشش خود از هم‌اکنون اقدام لازم داشته باشند و باشگاه شهداب نیز رسالت خود را در این بخش مهم با جدیت انجام می‌دهد.

میرزایی به اهمیت توجه رییس‌جمهوری و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاها به ورزش و گسترش آن اشاره کرد و یادآور شد: باید با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های کشور و استفاده از نخبگان و فعالان برای توسعه متوازن بیش از گذشته در استان اقدام شود.

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، ۲۸ خردادماه امسال همزمان با سراسر کشور در استان یزد برگزار می‌شود. 

تیم‌های والیبال شهداب یزد و خاتم اردکان ۲ نماینده استان یزد در لیگ برتر کشور هستند.

استان یزد با حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت  ۴۸ هیات ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه ورزشی دارد که حدود ۲ هزار نفر آنها در رشته والیبال فعالیت دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha