انصاری فرد: لیگ داخلی اجازه بازی دوستانه به تیم ملی را نداد

تهران- ایرنا- مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با ابراز گلایه از عدم برگزاری دیدارهای دوستانه قبل از اعزام به بحرین گفت: بهتر بود با انجام دیدارهای دوستانه راهی بحرین می شدیم اما گویا بازی های لیگ برای برخی ها مهم تر بود و برای صعود مجبور به تلاش و پیروزی هستیم.

کریم انصاری فرد در حاشیه تمرین تیم ملی افزود: شرایط تیم ملی پیچیده و سخت شده اما این پایان کار نیست و همه بچه های تیم ملی برای صعود از این مرحله تلاش مضاعفی را در دستور کار خود قرار داده اند و می خواهیم یک گام به جام جهانی نزدیک شویم.

وی تصریح کرد: از روزی که به کیش وارد شدیم همه چیز خوب پیش رفته اما تنها نگرانی ما عدم برگزاری دیدارهای دوستانه است که به دلیل شرایط لیگ داخلی این امکان را از تیم ملی گرفت.

وی ادامه داد: به عنوان یک ورزشکار و عضوی از تیم ملی فوتبال ایران این قول را به هواداران می دهم که همه نفرات برای صعود تلاش خود را مضاعف کرده و برای پیروزی به میدان می رویم. شرایط سخت است اما ما محکوم هستیم تا این اوضاع را به سود خود تغییر دهیم و این توانایی در تیم ملی وجود دارد. 

انصاری فرد تاکید کرد: در حال حاضر و قبل از اعزام به بحرین با یک بازی کمتر در رده سوم هستیم و باید جایگاه خود را در جدول پس بگیریم تا بتوانیم برای صعود به جام جهانی راه خود را هموار کنیم. 

ملی پوش کشورمان خاطر نشان کرد: در حال حاضر نیازمند دعای خیر مردم و انرژی مثبت آنها هستیم ، اگر بازی دوستانه در دستور کار ما قرار داشت خیلی بهتر بود اما گویا بازی های لیگ برتر برای برخی ها مهم تر بود، تیم ملی فوتبال بعد از چند جلسه تمرینی در کیش به رقابت ها وارد می شود و اولین بازی دوستانه ما یک دیدار رسمی برابر هنگ کنگ است که تنها یک اختلاف امتیاز با ما دارد و هیچ جای اشتباهی وجود ندارد.

گفتنی است تیم ملی فوتبال ایران فردا راهی بحرین خواهد شد تا در ادامه رقابت های مقدماتی جام جهانی و از گروه C این مسابقات روز پنجشنبه ۱۳ خردادماه و از ساعت ۱۹ در نخستین دیدار خود در این مرحله برابر تیم هنگ کنگ به میدان برود. ملی پوشان کشورمان دوشنبه ۱۷ خردادماه نیز ساعت ۲۱ باید در دیداری حساس به مصاف بحرین بروند و جمعه ۲۱ خرداد نیز رو در روی کامبوج صف آرایی کنند. 

تیم ملی فوتبال ایران در آخرین بازی خود در بحرین، سه شنبه ۲۵ خردادماه سال جاری باید از ساعت ۲۱ برابر عراق به میدان برود. در این گروه تیم های عراق و بحرین از ۵ بازی با ۱۱ و ۹ امتیاز در رده های اول و دوم قرار دارند و تیم ملی فوتبال ایران با یک بازی کمتر و ۶ امتیاز در رده سوم است. هنگ کنگ و کامبوج نیز با ۵ بازی و ۵ و یک امتیاز در رده های چهارم و پنجم هستند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha