عزیزی خادم: ملی‌پوشان تشنه خوشحال‌کردن مردم هستند

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون فوتبال گفت: اعضای تیم ملی و تیم پشتیبانی که در منامه هستند، همگی خود را تشنه و شیفته خوشحالی مردم می دانند.

به گزارش ایرنا، «شهاب‌الدین عزیزی خادم» رییس فدراسیون فوتبال امروز (سه‌شنبه) در گفت‌وگویی‌ در خصوص پیروزی تیم ملی برابر بحرین اظهار داشت: خدا را شاکریم دیروز مورد لطف و رحمت الهی قرار گرفتیم و با این پیروزی تاریخی هم ملت عزیز را خوشحال کردیم و هم توانستیم خودمان در مرحله صعود نگه داریم.

وی افزود: آنچه که در تیم ملی مهم است، یکدلی‌ و یکرنگی است. اعضای تیم ملی و تیم پشتیبان که در منامه هستند، همه خودشان را تشنه و شیفته خوشحالی مردم می دانند. آنچه در فدراسیون فوتبال وجود دارد، شیفتگی جهت رضایت افکار عمومی است. تنها چیزی که تعریف شده و به وضوح کامل مشخص است، این است که ملی پوشان مملو از انگیزه هستند و قصد دارند مردم را خوشحال و خوشحال‌تر کنند.

رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: پاداش پیروزی برابر بحرین به تیم ملی فوتبال پرداخت شد. هرچند مسائل مادی مقابل خوشحالی مردم عزیز کمرنگ است و بهترین پاداش برای تیم ملی رضایت افکار عمومی است. جدای از پاداش فدراسیون فوتبال با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان قرار شد پاداش ویژه ای برای پیروزی مقابل بحرین اوایل هفته آینده به حساب ملی پوشان واریز شود. این پیشنهاد را من مطرح کردم که  وزیر ورزش و جوانان از آن استقبال کرد و با پیگیری‌های صورت گرفته امیدواریم این پاداش نیز در راستای عملکرد ملی‌پوشان طی روزهای نخست هفته آینده پرداخت شود.

عزیزی خادم در پایان در خصوص دو دیدار تیم ملی برابر کامبوج و عراق گفت: ما که امید به خداوند داریم و تمام تمرکز کادر فنی به دو بازی پیش روست. مهم‌ترین بازی باقی‌مانده ما برابر عراق خواهد بود. با صمیمیت، انسجام و انگیزه‌ای که بین بچه ها وجود دارد، با یاری خدا به‌دور از غرور، بتوانیم در آخرین بازی باز هم شادی را به منزل تمام ایرانیان ببریم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha