فرماندار نظرآباد استقبال مردم از انتخابات را بسیار خوب توصیف کرد

کرج - ایرنا - فرماندار شهرستان نظرآباد اعلام کرد که خوشبختانه با اینکه هنوز در ساعات ابتدایی رای گیری قرار داریم ولی مراجعه مردم به صندوق های اخذ رای بسیار خوب است.

ارسلان قاسمی روز جمعه در حاشیه بازدید از روند برگزاری رای گیری در سطح شهرستان نظرآباد به خبرنگار ایرنا گفت: از مردم ولایتمدار شهرستان نظرآباد و استان البرز می خواهیم که در تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری برای عزت ایران اسلامی به پای صندوق های رای بیایند تا دشمنان همچون همیشه ناکام بمانند.

وی به شهروندان نظرآبادی توصیه کرد که برای رای دادن کار را به ساعات پایانی روز موکول نکنند زیرا علیرغم اینکه بایستی پروتکل های بهداشتی در روند برگزاری انتخابات رعایت شود، امکان شلوغی شعب اخذ رای در ساعات پایانی انتخابات وجود دارد.

قاسمی یادآور شد که در این شهرستان ۱۱۸ شعبه اخذ رای برای رای گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اختصاص یافته است.

وی اضافه کرد: در شهرستان نظرآباد حدود ۱۰۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن بوده و حدود ۲۵۰۰ نفر دست اندرکار در شعب اخذ رای هستند.

استان البرز دارای هفت شهرستان  تابعه و جمعیتی حدود سه میلیون نفر بوده که یک میلیون و ۷۸۰ هزار نفر از جمعیت این استان واجد شرایط رای دادن هستند.
۱۳۱۴ شعبه ثابت و ۴۹ شعبه سیار در ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا و تیره‌های عشایری امروز ۲۸ خردادماه همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری ایران آرای مردم استان البرز را جمع آوری می کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha