نتایج  انتخابات شوراهای اسلامی شهری شهرستان ساوجبلاغ اعلام شد

کرج- ایرنا - معاون فرماندار و رییس حوزه انتخابیه شهرستان ساوجبلاغ از مشخص شدن نتیجه انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای تابعه این شهرستان خبر داد.

رضا محمدی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: مردم شهرستان ساوجبلاغ از طریق ۱۴۲ شعبه اخذ رأی ثابت و سیار در این دوره از انتخابات شرکت کردند.

وی اظهار کرد: براساس نتایج حاصله، علی گلرخی با ۲ هزار و ۶۴۴ رأی، میلاد ارمند پور با ۲ هزار و ۲۵۶ رأی، مرتضی کیهانی راد با ۲ هزار و ۲۳۰ رأی، صادق یعقوبی پزانی با ۲ هزار و ۱۹۷ رأی، محسن آسوبار با ۲هزار و ۱۷۹ رأی به عنوان عضو اصلی، محمد کاظم موحدی پور با یک هزار و ۹۵۲رأی و بابک پورخداداد با یک هزار و ۸۷۱ رأی، حامد بختیاری با  یک هزار و ۵۹۴  رأی به عنوان عضو علی البدل شورای اسلامی شهر جدید هشتگرد انتخاب شدند.

معاون فرماندار و رییس حوزه انتخابیه شهرستان ساوجبلاغ افزود: نرگس صالحی با ۲ هزار و ۷۹۵ رای ،  محمدرضا کاشف با ۲ هزار و ۴۵۰ رای، علیرضا مویدی با  ۲ هزار و ۹۷۶ رای ، رضا واحدی آغبلاغ با یک هزار و ۹۷۳ رای ، بهروز افشاری با یک هزار و ۸۵۱ رای ، محسن فیروز زارع با یک هزار و ۷۹۸ رای  و جواد فلاحتکار  با یک هزار و ۶۶۴  رأی به عنوان اعضای اصلی و لیدا جوادپور با یک هزار و ۵۲۴ رای، ایمان امین دهقان با یک هزار و ۴۴۱ رای ،  حامد صفی صمغ‌آبادی با یک هزار و ۴۲۶ رای ، سیما خامدی با  یک هزار و ۴۱۷ رای ، علیرضا تک‌زارع با یک هزارو۳۸۲ رای  به عنوان عضو علی البدل شورای اسلامی شهر هشتگرد انتخاب شدند.

سیدمحمد افتخاری با یک هزارو۷۷۸ رای  ، محمد کمرروستا با  یک هزارو ۷۳۳  رأی، رضا کیا روستا با یک هزارو۶۱۲  رأی،احسان اله خرم‌جاه با  یک هزار و ۶۰۹  رأی، علی مهرانی با یک هزار و ۵۴۰  رأی به عنوان اعضای اصلی و صغری کیا روستا با یک هزار و ۴۵۸ رای  و عبداله حاج منوچهری با یک هزارو ۳۲۶ رای  به عنوان عضو علی البدل شورای اسلامی شهرگلسار انتخاب شدند.

 مهدی فلاحت پیشه با یک هزارو ۶۴۷ رای ، روح الله گلباز با  یک هزارو ۴۴۰ رای ،حمید خرمن دار با  یک هزار و ۴۳۰ رای ، ،سعید فلاح پور با یک هزارو ۴۲۶  رای ،جلال فلاح پور با یک هزارو۲۵۹ رای  به عنوان اعضای اصلی و عباس گلدار با  یک هزارو ۱۵۷ رای ، محسن فلاحت پیشه با یک هزارو ۴۱ رای  و محمدرضا فلاح زاده با یک هزارو۹۵۴ رای  به عنوان عضو علی البدل شورای اسلامی شهر کوهسار برگزیده شدند.

محمدی در پایان از حضور حداکثری مردم شهرستان ساوجبلاغ در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر تشکر و قدردانی کرد.

وی گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات اثبات کرد که ملت عزیز ایران در پیروی از فرامین رهبر فقید انقلاب اسلامی همواره پیشگام بوده و بی تردید با خلق حماسه سیاسی، چهره مصمم و پر امید مردم ولایتمدار و انقلابی را در معرض نگاه دوستان و دشمنان به نمایش گذاشته و برگ زرین دیگری از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ورق زدند و البته با این حضور حداکثری در انتخابات سبب قدرتمندی دولت آینده شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha