تفاهم نامه سه جانبه توسعه همکاری‌های علمی و فناوری در شیراز امضا شد

شیراز- ایرنا- در ادامه سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، پارک علم و فناوری فارس، شهرداری شیراز و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تفاهم نامه همکاری سه جانبه امضا کردند.

به گزارش ایرنا، این تفاهم نامه با هدف برقراری توسعه همکاری‌های علمی و فناوری پارک علم و فناوری فارس، شهرداری شیراز و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بهره‌گیری از امکانات و پتانسیل‌های از طرفین به امضاء رسید.
رئیس پارک علم و فناوری فارس، روز سه‌شنبه در حاشیه امضای این تفاهم نامه در جمع خبرنگاران، ضمن تاکید بر لزوم بهره‌گیری از شتاب‌ دهنده‌ها برای نوآوری و توسعه در مجموعه شهرداری شیراز، ابراز امیدواری کرد که از ظرفیت‌های موجود در پارک علم و فناوری فارس نهایت بهره برده شود.
امین رضا ذوالقدر افزود: شهرداری شیراز در جهت کمک به هوشمندسازی شهری، ساختمانی به مساحت بیش از یک هزار و ۲۰۰ متر مربع برای ایجاد مرکز رشد و نوآوری تخصیص داده است.
شهر هوشمند چارچوبی است که عمدتا از فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) برای توسعه، گسترش و ترویج شیوه‌های توسعه پایدار و با هدف رفع چالش‌های رو به رشد شهرنشینی ایجاد شده است.

تفاهم نامه سه جانبه توسعه همکاری‌های علمی و فناوری در شیراز امضا شد


امضای تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و صنایع الکترونیک شیراز
همچنین با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و استاندار فارس، دانشگاه آزاد اسلامی و صنایع الکترونیک شیراز با هدف راه اندازی سرای نوآوری فناوری‌های نوین برق، ارتباطات و اطلاعات تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha