فرمانده سپاه فجر: تیم فجر سپاسی در لیگ برتر هم خواهد درخشید

شیراز-ایرنا- فرمانده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه آرزوی جوانان فوتبال دوست با راهیابی نماینده استان به لیگ برتر محقق شد، اعلام کرد: حمایت ها از تیم فجر شهید سپاسی همچنان ادامه دارد تا این تیم در لیگ برتر فوتبال هم بدرخشد.

به گزارش ایرنا سردار یدالله بوعلی شامگاه دوشنبه در حاشیه مراسم اهدای جام قهرمانی به بازیکنان تیم فجر در ورزشگاه کرج گفت: آنچه مردم فارس از ما می خواستند و آرزوی جوانان فوتبال دوست بود محقق شد و استان فارس در لیگ برتر فوتبال کشور حضور خواهد داشت.

او با بیان اینکه به مردم شریف استان فارس تبریک می گوییم، ادامه داد: این پیروزی افتخار آمیز را به ارواح طیبه شهدای استان فارس بخصوص شهید سپاسی تقدیم می کنیم.

بوعلی بیان داشت: تیم فوتبال فجر شهید سپاسی سربلند از زمین بیرون آمد و با انسجام، وحدت و تلاش همه جانبه بازیکنان و کادر فنی باشگاه آنچه مردم فارس از ما می خواستند و آرزوی جوانان فوتبال دوست بود، بر آورده و  استان فارس پس از هشت سال لیگ برتری شد.

دیدار تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و گل ریحان البرز در اخرین هفته از رقابت های فوتبال دسته یک شامگاه دوشنبه در ورزشگاه انقلاب کرج با نتیجه سه بر صفربه سود تیم فجر پایان یافت و این تیم ضمن کسب عنوان قهرمانی به لیگ برتر دوره بیست و یکم هم صعود کرد.

در رقابت های فرسایشی فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند پس از انجام ۳۴ بازی تیم های فجر سپاسی و هوادار تهران  به ترتیب با کسب عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی  به لیگ برتر دوره بیست و یکم صعود کردند و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

چوکا تالش، نود ارومیه و گل ریحان البرز هم به دسته دوم سقوط کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha