سرمربی تیم قشقایی:حق فارس بود که یک تیم در لیگ برتر فوتبال داشته باشد
داریوش هرمزی سر مربی تیم قشقایی

شیراز-ایرنا- سرمربی تیم قشقایی شیراز صعود تیم فجر به لیگ برتر فوتبال را تبریک گفت و اعلام کرد: حق فارس بود که یک تیم در این لیگ داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، داریوش هرمزی شامگاه دوشنبه پس از بازی تیمش مقابل تیم پارس جنوبی جم در شیراز به خبرنگاران گفت: نقش باشگاه قشقایی با شکست دادن تیم های مدعی همچون هوادار و بادران تهران در صعود تیم فجر به لیگ برتر پررنگ بود.

 وی اضافه کرد: بازی مقابل تیم پارس جنوبی جم رونمایی از بازیکنان جوان و جدید تیم قشقایی بود زیرا ما ۱۴ بازیکن را به همراه نداشتیم.

 پایان همکاری با تیم قشقایی

هرمزی با بیان اینکه همکاری خود را با این بازی با تیم قشقایی پایان می دهم، افزود: ادامه راه بدون حمایت مسئولان استان سخت است از این رو دیگر سمتی در این تیم ندارم برای باشگاه قشقایی آرزوی موفقیت دارم.

 وی بیان کرد: کار کردن با تیمی که تنها با حمایت مدیرعامل و دیگر دست اندرکاران باشگاه صورت می گیرد، سخت است.

سرمربی تیم قشقایی ادامه داد: معادلات لیگ را تیم ما مشخص کرد زیرا در تعیین تیم های صعود و سقوط کننده نقش داشتیم.

هرمزی بیان داشت: سال ۱۴۰۰ سال فوتبال فارس بود زیرا تیم قشقایی جوانان زیادی از این استان را مطرح کرد و تیم فجر هم به لیگ برتر صعود کرد تا سالی خوب برای فوتبال فارس رقم بخورد.

دیدار تیم های فوتبال قشقایی شیراز و پارس جنوبی جم در آخرین هفته از رقابت های فوتبال دسته یک کشور شامگاه دوشنبه در ورزشگاه پارس شیراز با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت.

 تیم پارس  جنوبی جم  با ۴۸ امتیاز در رده دهم ایستاد و تیم قشقایی هم با ۴۲ امتیاز چهاردهم شد.

 با پایان یافتن هفته آخر لیگ دسته یک فوتبال، تیم فجر شهید سپاسی با ۶۰ امتیاز قهرمان شد و جواز حضور در لیگ برتر را کسب کرد، تیم هوادار هم با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر دوم شد و این تیم هم به لیگ برتر صعود کرد و تیم بادران تهران با ۶۰ امتیاز به مقام سوم بسنده کرد و به لیگ برتر نرسید.

در رقابت های فرسایشی فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت داشتندو  پس از انجام ۳۴ بازی تیم های فجر سپاسی و هوادار تهران  به ترتیب با کسب عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی  به لیگ برتر دوره بیست و یکم صعود کردند و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

چوکا تالش، نود ارومیه و گل ریحان البرز هم به دسته دوم سقوط کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha