جنوب کرمان در اولویت تزریق واکسیناسیون عمومی کرونا باشد

جیرفت - ایرنا - امام جمعه منوجان گفت: مردم جنوب کرمان از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دلیل شرایط اپیدمی کرونا در این منطقه می خواهند، واکسیناسیون در جنوب کرمان مانند هرمزگان و سیستان و بلوچستان، عمومی شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه منوجان، حجت الاسلام امین رضوانی در خطبه های نماز عید قربان گفت: خواسته عموم مردم جنوب کرمان از دولت و وزیر بهداشت با توجه به شیوع گسترده کرونا در منطقه جنوب کرمان این است که اهالی این منطقه به صورت عمومی واکسینه شوند

وی بیان کرد: اهالی جنوب کرمان باید به صورت عمومی واکسن کرونا را دریافت کنند همانطور که در هرمزگان و سیستان و بلوچستان واکسیناسیون عمومی است و جنوب کرمان در میان این ۲ استان قرار دارد.

وی تصریح کرد: این روزها وضعیت جنوب کرمان از حالت قرمز فراتر رفته و مسئولان ستاد کرونا باید با جدیت این موضوع را پیگیری کنند.

امام جمعه منوجان افزود: ظرفیت تخت های بستری بیمارستان امام حسین (ع) این شهرستان تکمیل شده لذا مردم با شدت بیشتری دستور العمل های بهداشتی را رعایت کنند.

حجت الاسلام رضوانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مردم در انتظار دولتی عدالت خواه و مردم دار هستند و در این مسیر نیازمند وحدت و انسجام هستیم زیرا این بهترین کمک به دولت است.

امام جمعه منوجان بیان کرد: کاخ سفید راهبرد سیاهی را برای بعضی از کشورهای محور مقاومت دارد و ملت افغانستان، عراق و لبنان باید مواظب باشند زیرا دشمن نیت‌های پلیدی دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha