قزوینی‌ها ۵۰ میلیارد ریال به طرح "نذر و قربانی" کمک کردند

قزوین - ایرنا - معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: مردم استان قزوین تاکنون به میزان ۵۰ میلیارد ریال در طرح نذر و قربانی کمک و مشارکت کردند.

به گزارش ایرنا، فرزاد فرهادی روز سه شنبه در شورای مدیران کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین اظهار داشت:  طرح نذر و قربانی در سال جاری نیز برگزار شد و مثل همیشه مردم نیکوکار استان قزوین در این طرح نیز مشارکت قابل تقدیری داشتند.

وی ادامه داد: در قالب این طرح تعدادی از مردم نیکوکاری که توانایی داتشند به تناسب توان مالی گوسفند خریداری و گوشت آن را بسته بندی و در میان نیازمندان و محرومان توزیع کردند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: بخشی از مردم نیز که توانایی خرید یک گوسفند را نداشتند نیز با اهدای مبلغی برای خرید جمعی دام برای اهدای گوشت نذری مشارکت کردند.

وی اعلام کرد: در مجموع مردم استان قزوین تاکنون پنج میلیارد تومان در طرح نذر و قربانی مشارکت کرده اند که گوشت نذری اهدایی به سرعت میان نیازمندان توزیع شده است.

فرهادی عنوان کرد: کار کمک به نیازمندان همچنان ادامه دارد و ما به طور مرتب و مستمر آماده دریافت هر نوع کمک از سوی مردم نیکوکار و تحویل آن به نیازمندان براساس نیت آنان هستیم.

وی تصریح کرد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود را به دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) و یا مراکز نیکوکاری تحویل دهند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: علاوه بر این روش ها، امکان کمک غیرحضوری از طریق کد مهربانی#۰۲۸*۸۸۷۷* نیز فراهم است که در این روش نیازی به اینترنت نیست.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha