پیش‌نویس دستورالعمل و ضوابط برگزاری مراسم عزاداری محرم بررسی شد

تهران- ایرنا- پیش‌نویس دستورالعمل و ضوابط برگزاری مراسم عزاداری محرم در سال جاری در هفتاد و ششمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا بررسی و بر استمرار و تشدید روند شتاب گرفته واکسیناسیون برای کاهش شدت بیماری تاکید شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، هفتاد و ششمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا با حضور حسین ذوالفقاری معاون امنیتی وزیر کشور و رییس کمیته، ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، علیرضا رییسی معاون بهداشتی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و نمایندگان دستگاه‌های عضو کمیته در محل وزارت کشور برگزار شد.

در این نشست علیرضا رییسی معاون بهداشتی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گزارشی از روند واکسیناسیون و روند شتاب یافته آن در کشور ارائه کرد و آثار ارزیابی شده در کشور در نتیجه تزریق واکسن درخصوص کاهش مرگ و میرها و همچنین بستری‌ها را برشمرد.

همچنین اقدامات و هماهنگی‌های سازمان تبلیغات اسلامی پیرامون برگزاری مراسم عزاداری محرم سال جاری از سوی نماینده این سازمان در نشست تشریح و مورد بررسی و تبادل نظر اعضاء قرار گرفت.

همچنین در این جلسه اظهار امیدواری شد که با روند شتاب یافته واکسیناسیون در کشور، گروه‌های پرخطر بیشتری واکسینه شوند تا از شدت بیماری کاسته شود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha