۱۵۰۰ دست غذای گرم بین نیازمندان شهرستان فیروزآباد توزیع شد

شیراز-ایرنا - به مناسبت عید غدیر خم ۱۵۰۰ دست غذای گرم توسط بسیج کارگری کارخانه کربنات سدیم فیروزآباد فارس میان نیازمندان توزیع شد.

 ​مدیرعامل کارخانه کربنات سدیم جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب و ضرورت حمایت از مستمندان و اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا، طرح اطعام کریمانه با طبخ و توزیع در میان نیازمندان شهرستان فیروزآباد صورت گرفت.

حامد مرام ادامه داد :در دین مبین اسلام سفارش زیادی به اطعام به عنوان یکی از متداول ترین، نوع احسان و نیکوکاری شده که البته بهترین آنها اطعام به صورت سفره انداختن و دعوت عام و گروهی است، اما اکنون به دلیل شرایط خاص جامعه و پرهیز از تجمع برای صیانت از سلامت شهروندان، چنین کاری میسر نیست.

وی گفت: به همین منظور شیوه توزیع بسته های پذیرایی را جایگزین کردیم و باید تلاش کنیم نیازمندان و مستمندان و خانواده های آبرومند از اطعام محروم نمانند.

مرام اضافه کرد :  ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه خدیجه کبری فیروزآباد، حمایت مالی و آزادی زندانیان ، توزیع ۴۰۰ میلیون ریال بُن کارت میان خانواده های زندانیان و حمایت های ویژه از تیم های ورزشی شهرستان فیروزآباد بخشی از  خدمات این کارخانه بوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha