۱۳ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۲۱
کد خبرنگار: 2969
کد خبر: 84424935
۲ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

هشتگ دولت سیزدهم در توئیتر داغ شد

تهران - ایرنا - کاربران شبکه های اجتماعی از جمله توئیتر از زمان شروع مراسم تنفیذ حکم سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، هشتگی با عنوان دولت سیزدهم به راه انداخته اند و به بحث و نظر در خصوص اقدامات دولت آینده برای بهبود شرایط در زمینه های مختلف پرداخته اند و برای رئیس جمهور منتخب آرزوی موفقیت کرده اند.

به گزارش روز سه شنبه گروه داده کاوی ایرنا، اکثر کاربرانی که به استقبال هشتگ دولت سیزدهم رفته اند خواستار بازگرداندن اعتماد به بدنه جامعه، ایجاد ثبات در بازار بورس، کنترل گرانی و تورم و ریشه کن کردن هر چه زودتر ویروس کرونا در کشور شده اند اولویت هایی که در سخنان رئیس جمهوری منتخب نیز به آنها اشاره شد.

میلاد بهمئی که خود را کارشناس ارشد علوم سیاسی معرفی کرده است در توئیتی با انتشار مجدد وعده های انتخاباتی رئیس جمهوری در زمان کارزارهای انتخاباتی نوشت: از امروز مردم در دولت سیزدهم منتظر عمل به وعده ها باشند.

کاربری با نام مستعار نورافکن نیز در توئیتی از مطالبه گری طرفداران آیت الله رئیسی گفته است و ضمن تبریک به حامیان رئیس جمهوری منتخب یادآور شده است که حامیان رئیسی کورکورانه از او حمایت نمی کنند بلکه مطالبه گر و منتقد دولت خواهند بود.

هشتگ دولت سیزدهم در توئیتر داغ شد

اما برخی از کاربران نیز پیشنهادهای خود را برای حل بحران های فعلی پیش از انتخاب کابینه که رهبر معظم انقلاب نیز در مراسم امروز تنفیذ بر تسریع در روند اجرای آن توسط دولت و مجلس تاکید کردند، اشاره داشتند امیر بابایی که خود را خبرنگار معرفی کرده است در این باره نوشته است:  آیت الله رییسی می‌تواند پیش از معرفی وزرا به مجلس، استانداران استان‌های خوزستان، سیستان و بلوچستان و کرمانشاه را منصوب نماید و به وضعیت بغرنج مدیریت ناکارآمد در این استان‌ها پایان دهد تا پیامِ اهمیت توجه به این استان‌ها را به مردم این استان‌ها داده باشد.

هشتگ دولت سیزدهم در توئیتر داغ شد

در حالی هشتگ دولت سیزدهم در توئیتر در حال گسترش است که برخی از رئیس جمهوری منتخب خواسته اند قرارگاه واکسیناسیون سراسری نخستین اقدام اجرایی او باشد، برخی دیگر خواستار مقابله جدی وی با فساد و مفسدین شده اند و در همین ارتباط برای برخی از مسئولان دولتی که اکنون در سر کار هستند خط و نشان می کشند، عده ای هم از رئیس جمهور منتخب می خواهند دولت جوان حزب اللهی تشکیل دهد و اعضای کابینه از چهره های جوان تشکیل شده تا توان مقابله با سهم خواهی ها و چهره های پیر خسته را داشته باشد.

حجت الاسلام «ابراهیم رییسی» هشتمین رییس جمهوری منتخب جمهوری اسلامی ایران از آغاز انقلاب تاکنون است که پس از مراسم تحلیف در روز پنجشنبه ۱۴ مردادماه در مجلس شورای اسلامی، به صورت رسمی سکان ریاست جمهوری کشور را برای یک دوره چهار ساله در دست خواهد گرفت.

سرخط اخبار پژوهش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha