استاندار فارس کسب مدال طلای کشتی‌گیر شیرازی در المپیک را تبریک گفت
عکس از آرشیو

شیراز-ایرنا- استاندار فارس کسب مدال طلای محمدرضا گرایی کشتی‌گیر شیرازی در المپیک توکیو ۲۰۲۰ را تبریک گفت.

در پیام عنایت الله رحیمی که نسخه‌ای از آن چهارشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: پیروزی غرورآفرین و باشکوه محمد رضا گرایی کشتی گیر جوان و پرامید شیرازی بر همه رقیبان و کسب مدال طلای المپیک ژاپن که قلب همه ورزش دوستان کشور را شاد نمود تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
استاندار فارس افزود: حضور قدرتمند و چشم نواز ورزشکاران استان فارس در بالاترین سطح قهرمانی جهان و ایستادن بر سکوی اول در آوردگاه المپیک نشانه عزم مردمان این دیار و تلاش های بی وقفه ورزشکاران و حمایت های همه دست اندرکاران است که امیدواریم همچنان تداوم داشته باشد و شادی ملت بزرگ ایران را رقم بزند.

محمد رضا گرایی کشتی گیر شیرازی چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ مدال طلای وزن ۶۷ کیلوگرم پیکارهای کشتی فرنگی المپیک ۲۰۲۱ توکیو را بر گردن آویخت.
گرایی در فینال وزن ۶۷ کیلو گرم به مصاف پرویز نصیب‌ اف اوکراینی رفت و موفق شد با نتیجه ۹ بر یک  حریف خود را  ضربه فنی  کند و مدال خوش رنگ طلای المپیک را به خود اختصاص دهد.
رقابت های کشتی فرنگی المپیک از دهم مرداد ماه آغاز شد و چهارشنبه سیزدهم همین ماه با تعیین نفرات برترپایان یافت.
تیم ملی ایران با پنج کشتی گیر به نام های علیرضا نجاتی، امین میرزازاده ، محمدهادی ساروی ، محمدرضا و محمد علی گرایی به مربیگری محمد بنا در این رقابت ها شرکت کرده بود .
تیم ملی کشتی فرنگی ایران در این رقابت ها یک مدال برنز توسط محمد هادی ساروی و یک نشان طلا هم توسط محمد رضا گرایی کسب کرد.
کاروان ورزشی ایران با ۶۶ ورزشکار در ۱۷ رشته در المپیک شرکت کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha