اصحاب رسانه پل ارتباط مردم و مسئولان هستند

اراک - ایرنا - فرماندار شهرستان شازند گفت: خبرنگاران و اصحاب فرهنگ و قلم با نظارت تیزبینانه خود پل ارتباطی مردم و مسئولان هستند.

« حسین رجبی» روز یکشنبه در نشست با اصحاب فرهنگ و هنر به مناسبت روز خبرنگار افزود: خبرنگاران پل ارتباطی مردم و مسئولان هستند که انتظار می‌رود این جامعه فرهنگی، مسئولیت خطیر خود را با صداقت و امانتداری به پیش ببرند.
وی تاکید کرد: در شرایط کنونی که دشمن از عملیات روانی نرم برای خدشه دار کردن اصل نظام بهره‌گیری می‌کند، سفیران خبر باید هوشیار باشند و اجازه ندهند افکار عمومی جامعه منحرف و متزلزل شود.
فرماندار شهرستان شازند اظهار داشت: عملکرد نظام جمهوری اسلامی با قلم خبرنگاران رو به توسعه است که می‌طلبد خبرنگاران در حوزه‌های مختلف رسالت خود را به درستی انجام دهند و با پیگیری مطالبات به حق مردم، اعتماد عمومی را جلب کنند.
رجبی بیان داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به عملکرد خود پاسخگو باشند و نحوه مدیریتشان باید به گونه‌ای باشد که موجب تضعیف نظام نشود.
وی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود اصحاب قلم عملکرد مدیران را شفاف سازی کنند و به عنوان معتمدان مردم در انعکاس اخبار با صداقت و به دور از غرض ورزی اهتمام ورزند.
در پایان این آیین از خبرنگاران و  هنرمندان شهرستان شازند با اهدای لوح سپاس و جایزه تجلیل شد.
شهرستان شازند از توابع استان مرکزی است که در ۳۳ کیلومتری جنوب غربی اراک واقع شده است و در این منطقه بیش از ۱۲۰ هزار نفر جمعیت زندگی می‌کند.

۱۷ مردادماه در تقویم جمهوری اسلامی ایران روز خبرنگار نامگذاری شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha