اتفاق نگران‌کننده برای تیم ملی ایران؛ پای چین و ژاپن در میان است

تهران- ایرنا- تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاهی به مصاف عراق خواهد رفت که ساعتی قبل از این دیدار، تیم‌های چین و ژاپن در آن به میدان رفته‌اند.

به گزارش ایرنا، مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره آسیا از روز پنجشنبه آغاز می‌شود و ۱۲ تیم در دو گروه رقابت خود را شروع می‌کنند تا در نهایت چهار تیم به طور مستقیم راهی بزرگترین آوردگاه جهانی فوتبال و دو تیم راهی پلی‌آف شوند.

تیم ملی فوتبال ایران باید روز شانزدهم شهریورماه از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه به وقت تهران در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه در شهر دوحه به دیدار عراق برود. این در حالی است که پیش از این مسابقه و از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه به وقت تهران، تیم‌های چین و ژاپن از گروه دوم باید مقابل یکدیگر قرار بگیرند.

به عبارتی با توجه به برنامه‌ریزی عجیب AFC، دو بازی مهم رقابت‌های انتخابی جام جهانی در یک استادیوم و به فاصله یک ساعت باید برگزار شود و طبیعتا چون بازی ایران، دومین بازی خواهد بود شرایط چمن کمی از وضعیت مساعد خود دور می‌شود و این کار را برای تیم‌های ایران و عراق سخت می‌کند. پیش از این قرار بود بازی عراق و ایران در ورزشگاه الغرافه برگزار شود اما روز گذشته محل برگزاری این مسابقه تغییر کرد.

جالب است که روز یازدهم شهریورماه نیز جدال استرالیا و چین نیز در همین ورزشگاه بین‌المللی به انجام می‌رسد تا طی پنج روز شاهد برگزاری سه مسابقه سنگین در این ورزشگاه باشیم.

اتفاق نگران‌کننده برای تیم ملی ایران؛ پای چین و ژاپن در میان است

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha