سومین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در شاهرود راه‌اندازی شد

شاهرود- ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: سومین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا از امروز پنجشنبه در محل سرچشمه این شهر راه اندازی شد.

احسان بینش روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به  لزوم سرعت بخشیدن به فرآیند واکسیناسیون کووید۱۹ و همچنین تکریم شهروندان مرکز تجمیعی شماره سه واکسیناسیون راه اندازی شد.

وی ادامه داد: گروه های هدف واکسیناسیون می توانند بعد از ثبت اطلاعات در سامانه Salamat.gov.ir  و دریافت پیامک زمان و مکان به یکی از این سه پایگاه جنب بنیاد شهید سالن شهید باهنر، پایگاه شماره ۲ واقع در سرچشمه سالن مدیریت بحران شهرداری و پایگاه شماره ۳ سرچشمه جنب مدیریت بحران، سالن مدافعان حرم مراجعه کنند.

بینش با بیان اینکه  مراکز تجمیعی واکسیناسیون  در ۲ نوبت شیفت صبح و عصر دایر هستند، تصریح کرد: گروه های هدف اعلامی می توانند هر روز از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۴ و در عصرها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پس از دریافت پیامک با حضور در مراکز تجمیعی واکسن خود را تزریق کنند.

 معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود اظهار داشت: از ابتدای طرح واکسیناسیون سراسری تا روز گذشته در حوزه زیر پوشش این دانشگاه ،۶۶ هزار و ۳۷۳ نفر دُز اول و ۴۱ هزار و ۱۴۴ نفر دُز دوم و در مجموع ۱۰۷ هزار و ۵۱۷ نفر واکسن کرونا دریافت کرده اند.

بیمارستان امام حسین(ع) شهرستان شاهرود به درمان مبتلایان ویروس کرونا اختصاص یافته است، هم اکنون شهرستان شاهرود در وضعیت قرمز و شهرستان میامی در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

شهرستان شاهرود بیش از ۲۲۰ هزار تن جمعیت و ۵۴ هزار کیلومتر وسعت در شرق استان سمنان است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha