۶۳ درصد جمعیت هدف در گیلانغرب واکسن کرونا زده‌اند

قصرشیرین - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان گیلانغرب گفت: در نتیجه تلاش مجموعه کادر بهداشت و درمان و همکاری خوب مردم، در حال حاضر ۲۶ هزار نفر از جمعیت شهرستان معادل ۶۳ درصد جامعه هدف در مرحله اول و ۳۳ درصد نیز در مرحله دوم علیه بیماری کرونا واکسینه شده‌اند.

دکتر فریدون نوری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این شهرستان رتبه نخست در امر اجرای طرح واکسیناسیون عمومی مقابله با کرونا را در استان کرمانشاه کسب کرد.  

وی اظهار کرد: این موضوع باعث شده تا شهرستان طی سه هفته اخیر از وضعیت سه قرمز به وضعیت یک قرمز تغییر کند که نوید خوبی در راستای بازگشت به وضعیت عادی است.  

رییس شبکه بهداشت و درمان گیلانغرب با دعوت از مردم جهت واکسیناسیون گفت: تمامی مراکز شهری و روستایی آمادگی لازم در این زمینه را دارند و از نظر واکسن و  نیروی انسانی نیز به اندازه کافی شهرستان تامین است.

وی به شهروندان توصیه کرد حتی پس از تزریق واکسن رعایت تمام پروتکل های بهداشتی را ضروری بدانند تا جامعه خانواده و فرزندان سالمی داشته باشیم.

نوری ادامه داد: تمام افراد حتی کسانی که واکسینه شده‌اند باید دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت و در بیرون از منزل حتما ماسک بزنند.

گیلانغرب در غرب کرمانشاه بیش از ۷۲ هزار نفر جمعیت دارد.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha