محدودیت سنی واکسیناسیون افراد بالای ۱۸ سال در شاهین دژ هم برداشته شد

مهاباد- ایرنا- همزمان با آغاز واکسیناسیون سراسری در شهروندان بالای ۱۸ سال در برخی شهرستان های آذربایجان غربی کار تزریق واکسن به این گروه سنی نیز بدون هیچ محدودیتی در شاهین دژ آغاز شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین‌دژ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تمامی شهروندان متولد سال ۱۳۷۸ به پایین (۱۸ سال به بالا) با در دست داشتن کارت ملی هرچه سریع تر به یکی از مراکز تزریق واکسن اقدام کنند.

امین قلندرزاده ادامه داد: مرکز تجمیعی شهید آذین پور واقع در باشگاه شهید بهشتی( همه روزه حتی جمعه ها صبح و عصر)، مرکز جامع سلامت شهری شماره ۲ جنب پارک فدک (نوبت صبح)، پایگاه سلامت جانبازان جنب مسکن مهر (نوبت صبح) و پایگاه سلامت ساحلی قزلناو واقع در خیابان شهید واحدی (نوبت صبح) آماده ارایه خدمات واکسیناسیون به شهروندان در سطح شهر است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین‌دژ اظهار داشت: همچنین روستاییان هم برای دریافت واکسن خود می‌توانند به مراکز شامل جامع سلامت محمودآباد، مرکز جامع سلامت احمدآباد، مرکز جامع سلامت کشاورز، مرکز جامع سلامت سانجود و مرکز جامع سلامت آغاجاری مراجعه کنند.

قلندرزاده اضافه کرد: از ابتدای طرح واکسیناسیون سراسری تاکنون بیش از ۳۵ هزار دُز واکسن در این شهرستان به افراد واجد شرایط تزریق شده از این تعداد ۲۳ هزار نفر دُز اول و ۱۲ هزار نفر نیز با دریافت دُز دوم علیه بیماری کووید-۱۹ ایمن شده‌اند.

به گزارش ایرنا، هم اکنون واکسیناسیون بالای ۱۸ سال در شهرهای مهاباد، شاهین دژ، سردشت و پیرانشهر در جنوب آذربایجان‌غربی در حال انجام است.

شاهین‌دژ با ۹۸ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی واقع شده است؛ این شهرستان از جمله نخستین شهرستان‌های آذربایجان‌غربی بود که شیوع بیماری کرونا در آن تثبیت شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha