مسابقات کشتی آزاد نونهالان کشور در الیگودرز برگزار می‌شود

خرم‌آباد- ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان الیگودرز گفت: مسابقات کشتی آزاد نونهالان کشور یادواره ۶هزارو۳۰۰ شهید لرستان به میزبانی الیگودرز برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، "مهدی شاه نصیری" روز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به میزبانی الیگودرز جهت برگزاری مسابقات کشتی آزاد نونهالان کشور، اظهار داشت: این مسابقات هشتم و نهم مهرماه در ورزشگاه ملی این شهرستان برگزارمی شود.

وی با بیان اینکه تمام تمهیدات لازم جهت برگزاری این مسابقات فراهم شده است، افزود: مسابقات در۱۰ وزن و با حضور ۳۲ تیم از سراسر کشور برگزار می شود که لرستان به خاطر میزبانی با ۲ تیم حضور خواهد یافت.
رییس ورزش وجوانان الیگودرز با بیان اینکه برای پذیرایی  بیش از ۵۰۰ مهمان نیز آمادگی داریم ، تصریح کرد: حدود ۴۵۰ کشتی گیر ، داور و مربی در این مسابقات مهمان الیگودرزی ها خواهند بود.
شاه نصیری  با بیان اینکه مسابقات کشتی آزاد نونهالان کشور در الیگودرز بدون تماشاگر و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد ، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط کرونایی نیروهای بهداشت و درمان در ورزشگاه مستقر بوده تا همه افراد از جمله ورزشکاران با تست کرونایی منفی وسلامت کامل در رقابت ها حاضر شوند.
 وی همچنین بیان کرد: برپایی نمایشگاه شهدای ورزشکار و تجلیل از خانواده شهدای ورزشکار خصوصا شهدای کشتی گیر  و تجلیل از آتش نشانان به مناسبت روز آتش نشان از برنامه های فرهنگی در این دوره از مسابقات خواهد بود.
 رییس ورزش وجوانان الیگودرز با بیان اینکه برگزاری مسابقات کشتی نونهالان کشور دومین میزبانی در این شهرستان است ،عنوان کرد: هدف از این مسابقات کشف وشناسایی استعدادهای برتر کشتی در رده نونهالان بوده  که بدون شک بر ارتقاکشتی لرستان نیز موثر است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha