۱۰ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۰۴
کد خبرنگار: 1050
کد خبر: 84490617
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار : نرخ بیکاری البرز تک رقمی شد

کرج - ایرنا - استاندار البرز با اشاره به اقدامات انجام گرفته برای اشتغالزایی در سال های اخیر گفت که نرخ بیکاری در این استان تک رقمی شده است.

به گزارش روز شنبه  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، عزیزاله شهبازی افزود: نرخ بیکاری  استان البرز در تابستان سال ۹۹ به میزا ن ۱۲.۴درصد بود که این رقم در تابستان ۱۴۰۰ به ۹.۱ درصد رسید.

وی ادامه داد: این رقم در تابستان سال ۹۷ حدود ۱۴.۷ درصد بود از این رو برای کاهش این معضل وارد میدان شدیم.
شهبازی گفت: اقدامات برنامه محور و علمی طی نشست های تخصصی و بازدیدهای میدانی، همچنین دیدار و گفت و گوی مستمر با فعالان اقتصادی و صاحبان صنایع و سرمایه گذاران، تجار و مسئولان مربوطه ملی و استانی سبب ساز این توفیق ارزشمند شد.
استاندار البرز گفت: بی شک طلایه داری البرز طی چند سال متوالی در خصوص اعطای تسهیلات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور، گواهی بر تلاش های صورت گرفته برای تولید و اشتغال است.
وی افزود: همچنان نیز با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت  با اهتمام و انرژی ویژه ای در راستای جهش تولید اقدام می کنیم.
شهبازی بیان داشت: بنابراین در این مسیر از حمایت های جدی و برنامه ریزی شده ملی برخوردار خواهیم شد چرا که  ایجاد رونق اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری یکی از بزرگترین اهداف دولت محسوب می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha