هزینه‌ بالای راه‌اندازی مانع ایجاد پیست دوچرخه سواری سمنان شده است

سمنان- ایرنا- دبیر هیات دوچرخه سواری استان سمنان گفت: هزینه های بالای راه اندازی پیست دوچرخه سواری و نبود حمایت از سوی سازمان های ذیربط مانع از احداث این پیست در استان شده است.

احسان رئوفی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: راه اندازی پیست دوچرخه سواری به علت هزینه بالا و محدودیت بودجه هیات دوچرخه سواری تاکنون در استان محقق نشده است البته مدتی قبل بنا به خواست استانداری سمنان نقشه پیست استاندارد و حرفه ای توسط هیات دوچرخه سواری طراحی و ارائه شد که متاسفانه عملیات راه اندازی محدود به همان نقشه اولیه باقی ماند.

رئوفی ادامه داد: دوچرخه سواران استان بیمه های ورزشی خود را با دیگر عناوین رشته های ورزشی دریافت می کنند و به همین علت تعداد دوچرخه سواران با آمار بیمه ورزشی مطابقت ندارد.

دبیر هیات دوچرخه سواری استان تصریح کرد: برای اجتناب از انحصاری شدن تیم های دوچرخه سواری جهت حضور در مسابقات کشوری و استانی، فراخون مسابقات در سطح استان اطلاع رسانی می شود تا نفرات جدید و توانمند شناسایی و در تیم های استانی حضور داشته باشند.

وی ابراز داشت: مسابقات انتخابی دوچرخه سواری استان برای حضور در لیگ یک کشور در نیمه دوم مهرماه جاری توسط هیات دوچرخه سواری استان برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha