۱۱ مهر ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۴۸
کد خبرنگار: 3110
کد خبر: 84491751
۰ نفر

برچسب‌ها

نصب ۲۳۰ علمک گاز در نقاط شهری و روستایی مهران

ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز ایلام گفت: ۲۳۰ مورد علمک در نقاط شهری و روستایی مهران نصب شد و در این مدت ۲۶۰ خانوار جدید در این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار و به جمع مشترکان گاز پیوستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز ایلام، عباس شمس اللهی روز یکشنبه اظهار داشت: مطابق برنامه تعمیرات پیشگیرانه و بازدید انجام شده از تجهیزات و تاسیسات گازرسانی ناحیه مهران برای آمادگی زمستانی و شرایط بحران، تعداد ۴۵ مورد شیر پلی‌اتیلن مدفون، نمایان سازی و تعمیر شده است.

وی با بیان اینکه در نیمه اول سال جاری چهار واحد صنعتی در شهرستان مهران گازدار شده است، افزود: اداره گاز شهرستان مهران هم اکنون دارای ۱۰ هزار مشترک گاز خانگی هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از گازدار شدن پنج موکب جدید در پایانه مرزی مهران به منظور خدمات دهی به زائران اربعین خبر داد و یادآور شد: بمنظور انجام مسوولیت‌های اجتماعی و خدمات دهی به زائران عتبات عالیات، همه موکب‌های مستقر در این پایانه مرزی گازدار شدند.

شمس الهی با بیان اینکه برای گازدار شدن این موکب‌های جدید، ۶ کیلومتر شبکه توزیع اجرا و یک ایستگاه TBS نصب شده‌است، تاکید کرد: برای گازرسانی به موکب‌های پایانه مرزی مهران مبلغ ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت گاز استان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه در ۶ ماهه اول سال جاری بیش از هفت هزار و ۵۰۰ متر شبکه توزیع گاز در شهرستان مهران اجرا شده است، اضافه کرد: از این میزان شبکه اجرا شده، ۶ هزار متر آن برای گازدار کردن موکب‌های مستقر در پایانه مرزی برای خدمات رسانی به زائران ابا عبدالله الحسین (ع) بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: مهران جزو شهرستان‌های سبز استان بوده و تمامی شهرها و روستاهای دارای قابلیت گازرسانی آن گازدار هستند و تنها روستای فاقد گاز در شهرستان، روستای بانروشان است که بدلیل بعد مسافت و سرانه پایین خانوار، طبق مقررات جاری شرکت ملی گاز فاقد توجیه اقتصادی گازرسانی بود که با اخذ مجوزهای لازم، هم اکنون در مرحله انتخاب پیمانکار قرار دارد و بزودی عملیات گازرسانی به آن‌ آغاز خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha