وزنه‌بردار سقزی عازم مسابقات جهانی می شود

سنندج - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان سقز گفت: متین محمدی، وزنه بردار سقزی برای اولین بار در تاریخ ورزش وزنه برداری استان کردستان در مسابقات نوجوانان جهان به میزبانی عربستان شرکت خواهد کرد.

فرزاد خاکی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: متین محمدی، ورزشکار شایسته و با اخلاق سقزی بیش از یکسال است که در اردوهای تیم ملی وزنه برداری نوجوانان حضور دارد و زیر نظر مربیان تیم ملی آموزش های خوبی را پشت سر گذاشته است.

وی اضافه کرد: متین محمدی وزنه بردار شایسته سقزی در طول چند سال گذشته عناوین و قهرمانی های ارزشمندی را برای استان کردستان و شهرستان سقز کسب کرد و امید است این ورزشکار با استعداد در آینده مدال های خوش رنگی را بدست آورد.

خاکی با بیان اینکه امروز ۱۱ مهرماه، محمدی همراه با دیگر وزنه برداران تیم ملی به عربستان عازم می شود، افزود: رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان از ۱۳ تا ۲۰ مهرماه امسال در شهر جده عربستان برگزار می شود.

رییس اداره ورزش و جوانان سقز یادآور شد: گروه نخست نوجوانان در دسته آقایان، متین محمدی باغچله، ایلیا صالحی پور، امیرحسین حسین زاده و علیرضا عباسپور است.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha