۹ هزار انشعاب برق به متقاضیان استان مرکزی واگذار شد

اراک - ایرنا - معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق استان مرکزی گفت: ۹هزار انشعاب برق سال جاری به متقاضیان جدید این استان واگذار شده است.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی، «حسین شمسی» افزود: با این واگذاری، تعداد کل مشترکان برق استان مرکزی به ۷۶۸هزار مشترک رسیده است.

وی بیان کرد: بیشترین فراوانی مشترکان برق این استان با ۶۲۴ هزار و ۳۲۶ عدد در بخش خانگی است.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق استان مرکزی ادامه داد: ۶۶ درصد انرژی برق این استان در بخش تولید، ۴۳ و سه دهم درصد در بخش صنعتی، ۲۲ و ۶ دهم درصد در بخش کشاورزی، ۲۲ و سه دهم  درصد در بخش خانگی، چهار و ۹ درصد در بخش عمومی و ۶ و ۹ دهم درصد در بخش سایر مصارف است.

شمسی اظهار داشت: یک‌هزار و ۳۱۰ فقره انشعاب غیرمجاز در استان مرکزی شناسایی و جمع‌آوری شده است.

وی عنوان کرد: تلاش‌هایی برای شناسایی و جمع‌آوری انشعاب‌های برق غیرمجاز در سطح استان به کارگرفته شده و انتظار است در این راستا مردم نیز در صورت اطلاع از وجود این انشعابات، مراتب را در اسرع وقت اطلاع‌رسانی کنند تا پیگیری لازم برای برخورد و جمع‌آوری آن‌ها صورت گیرد و از خسارات ناشی از آن جلوگیری شود.
 وی بیان کرد: مردم می‌توانند در صورت اطلاع از استفاده کنندگان غیرمجاز از برق مراتب را از طریق سامانه پیامکی به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۲۱ اطلاع دهند.

استان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای حدود ۷۷۰ هزار مشترک برق است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha