چهار فوت ناشی از کرونا در ایلام ثبت شد

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: چهار فوتی ناشی از کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ثبت شد و مجموع فوتی های استان تا این لحظه به هزار و ۹۶ نفر افزایش یافت.

به گزارش ایرنا، دکتر محمد کریمیان روز دوشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۲ ابتلای جدید کرونا شناسایی شد و مجموع مبتلایان استان به ۶۱ هزار و ۱۸۳ نفر افزایش یافت و مجموع بهبودیافتگان نیز ۵۹ هزار و ۸۰۴ نفر است.

وی افزود: در شبانه روز گذشته ۴۰ بیمار جدید کرونایی نیز در مراکز درمانی بستری شدند و مجموع بستری های موجود استان هم اکنون به ۱۷۴ نفر کاهش یافته است.

دکتر کریمیان ادامه داد: از بستری های جدید ۱۲ نفر مربوط به ایلام، چهار نفر آبدانان، چهار نفر ایوان، هفت نفر چرداول، چهار نفر دره شهر، پنج نفر دهلران، یک نفر ملکشاهی، یک نفر هلیلان و یک نفر نیز مربوط به مهران است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اشاره به وضعیت رنگ بندی کرونایی شهرستان های استان هم گفت: شهرستان های ایلام، ایوان و چرداول در وضعیت نارنجی، دره شهر و دهلران، آبدانان، بدره، ملکشاهی و چوار در وضعیت زرد و شهرستان های مهران، هلیلان و سیروان نیز در وضعیت آبی  قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha