واژگونی خودروی سواری در شرق استان سمنان یک فوتی و سه مصدوم داشت

شاهرود- ایرنا - معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی تیبا در محور عباس آباد- سبزوار در شرق استان سمنان یک فوتی و سه مصدوم برجا گذاشت.

محسن مزجی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: حادثه عصر امروز  ۱۵ کیلومتر بعد از کاروانسرای میاندشت به سمت سبزوار رخ داد.

وی با بیان اینکه کارشناسان از نزدیکترین پایگاه امداد جاده ای عباس آباد و میاندشت برای کمک رسانی به محل حادثه اعزام شدند، تاکید کرد: پس از رسیدن کارشناسان اورژانس به صحنه، بی‌درنگ اقدامات لازم پزشکی برای مصدومان انجام شد.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: بالگرد امداد هوایی اورژانس ۱۱۵ شاهرود نیز برای تسریع در انتقال مصدومان به محل حادثه اعزام شد.

مزجی افزود: فرد فوت شده یک مرد میانسال بود و سه مصدوم این واژگونی برای ادامه روند درمان به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود منتقل شدند.

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۱۴۰ کارشناس در ۱۵ پایگاه جاده ای ، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند. همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پرتلفات و خدمات دهی به بیماران سرپایی در این مرکز وجود دارد.

محورهای ارتباطی شهرستانهای شاهرود و میامی در استان سمنان که بخشی از جاده سراسری تهران- مشهد محسوب می شود، یکی از پرترددترین راههای عبوری کشور است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha