پیگیری حل مشکلات مردم از سوی دولت انقلابی امید بخش است

دزفول - ایرنا - امام جمعه دزفول ضمن قدردانی از توجه رییس جمهوری به مناطق محروم گفت: پیگیری برای حل  مشکلات مردم از سوی دولت انقلابی امیدبخش است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی در خطبه های این هفته نمازجمعه دزفول در مصلای امام علی (ع) با بیان اینکه نباید فرصت  سفرهای استانی به یک تهدید تبدیل شود افزود:باید توجه شود در سفرهای استانی  از دادن وعده های کوتاه مدت که امکان تحقق آنها وجود ندارد جلوگیری شود تا جامعه دچار یاس و ناامیدی نشود.
وی بر ضرورت توجه به مقتضیات کشور تاکید کرد وافزود: هشت سال صنعت، تولید ، جوانان، مسکن و دیگر بخش های کشور آسیب جدی دیدند که رسیدگی به آنها  نیازمند جهاد انقلابی و کوشش فراوان دارد.
امام جمعه دزفول از دولت انقلابی خواست در تصمیم گیری ها با بزرگان هر استان مشورت کند تا پیشنهاد ها کارشناسی شود و دقت فدای سرعت و عجله نشود.
حجت الاسلام قاضی دزفولی افزود: برای انتخاب استاندار دقت شود و استانداران توانمندی انتخاب شوند  که به مشکلات و معضلات استان اشراف داشته باشند.
وی در ادامه به وضعیت منطقه نیز اشاره کرد و گفت: آمریکا و اسرائیل  به دنبال احیای داعش در منطقه هستند تا شکست های خود را بپوشانند.
امام جمعه دزفول افزود: دشمن می خواهد با ایجاد ناامنی زمینه دخالت خود در منطقه را فراهم کند .
خطیب جمعه دزفول همچنین به رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافع آسمان ولایت اشاره کرد و گفت: این رزمایش با هدف نشان دادن سطح تکنولوژی و به روز بودن جوانان ایرانی برگزار شد.
حجت الاسلام قاضی دزفولی افزود: دشمنان تصور کردند می توانند  قدرت جوانان ایرانی  را رصد کنند ولی دانش و توانایی جوانان کشورمان در حوزه های مختلف به سطح بالایی رسیده است.
 خطیب جمعه دزفول در بخش دیگری از خطبه های امروز هفته نیروی انتظامی را  گرامیداشت و ضمن قدردانی از اقدامات نیروی انتظامی در دزفول گفت: با وجود تلاش صورت گرفته ، سرقت و ناامنی در دزفول وجود دارد که منکر نمی شویم  و باید رفع شود.
 

وضعیت بدحجابی در دزفول اسف بار است 
حجت الاسلام قاضی دزفولی همچنین به وضعیت اسف بار بدحجابی و بی حجابی در دزفول اشاره کرد و گفت: یکی از دلسوزان دفاع مقدس طی نامه ای خواستار پیگیری بی حجابی در دزفول  شده که این مطالبه پیگیری می شود. چرا که عده ای می خواهند با این وضعیت  در دزفول  قبح شکنی کنند.

وی گفت: امروز در خیابان ساحلی تعدادی  دختر در حال  دوچرخه سواری بودند، نباید با بی تفاوتی از کنار این قبح شکنی گذشت. دزفول  شهر شهیدان و علما است و نباید چنین مواردی  مشاهده شود .
وی در خصوص  زلزله اندیکا نیز گفت:  برخی از  روستاهای شهرستان اندیکا  در مناطق کوهستانی، دوردست و  محروم  ۱۰۰ درصد ویران شدند. زلزله زدگان  اندیکا  از مردم  نیکوکار  و متدین دزفول   درخواست کمک کردند لذا هرکس در  حد توان کمک کند .
امام جمعه دزفول در فراز دیگری از خطبه ها هشتم ربیع الاول سالروز شهادت امام حسن عسگری(ع) را تسلیت گفت و افزود: امام عسگری از جهتی غریب ترین امام معصوم است، 
وی همچنین  آغاز هفته وحدت را گرامیداشت و افزود: سلاح امت اسلامی در مقابل دشمنان وحدت است،  دشمنان به شکل های مختلف در بین امت های اسلامی تفرقه و اختلاف افکنی می کنند تا در پرتو این اختلاف به اهداف شوم خود برسند .
وی گفت: برای رسیدن به وحدت جامعه مهمترین اصل پافشاری روی مشترکات است که دشمن اجازه نمی دهد این مشترکات باعث وحدت ما شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha