رییس فدراسیون تنیس روی میز: سطح فنی مسابقات دختران مطلوب بود

همدان- ایرنا- رییس فدراسیون تنیس روی میز کشور گفت: سطح فنی مسابقات لیگ تنیس روی میز نوجوانان و جوانان دختر باشگاه‌های کشور به میزبانی همدان مطلوب بود.

«مهرداد علی قارداشی» روز جمعه در حاشیه مسابقات لیگ تنیس روی میز نوجوانان و جوانان دختر باشگاه‌های کشور در همدان به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: آمادگی تیم‌ها در این دوره از مسابقات بسیار خوب بود و رقابت هیجان انگیز بین بازیکنان برگزار شد.

وی بیان کرد: هدف از برگزاری لیگ‌های نوجوانان و جوانان، شکوفایی استعدادها و پشتوانه‌سازی بهتر برای رده سنی بزرگسالان است ضمن اینکه فرصت بسیار خوبی برای بازیکنان ایجاد شده تا با بهترین‌های تیم ملی نیز نبرد کنند.

علی قارداشی میزبانی همدان در این دوره از مسابقات را تحسین برانگیز خواند و افزود: همدان از قطب‌های اصلی تنیس روی میز بانوان کشور است.

وی بیان کرد: میزبانی همدان با شایستگی انجام شد و نشان داد که به لحاظ زیرساخت می‌تواند یکی از استان‌های منتخب در میزبانی‌های مهم باشد.

رییس فدراسیون تنیس روی میز کشور با قدردانی از عملکرد هیات همدان گفت: این استان در سال‌های اخیر به خوبی توانسته در رده‌های سنی مختلف بخش دختران به افتخارات ارزنده دست یابد و هسته اصلی تیم ملی را تشکیل دهد.

وی خواستار توجه به رشد و پیشرفت تنیس روی میز پسران همدان شد و افزود: انتظار داریم در بخش پسران نیز همدان در مسیر افتخارآفرینی قرار بگیرد.

مسابقات لیگ تنیس روی میز نوجوانان و جوانان دختر باشگاه‌های کشور که به مدت ۲ روز در همدان جریان داشت، با قهرمانی تیم مارال چوب این شهر به پایان رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha