پروژه احداث شهرک بنکداری همدان ۹۵ درصد پیشرفت دارد

همدان ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان از پیشرفت ۹۵ درصدی شهرک بنکداری همدان خبر داد و گفت: کار ساخت و ساز در این شهرک پیشرفت خوبی دارد و به زودی افتتاح می‌شود.

«محمدرضا بادامی» روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شهرک بنکداری همان شهرک صنعتی بوعلی شماره (۲) است که در ۲ فاز عملیاتی طراحی و در حال اجرا است.

وی اضافه کرد: در فاز اول صنف بنکداران و موادغذایی در این شهرک مستقر می‌شوند و در فاز دوم زیرساخت ها برای استقرار فعالان صنف لوازم خانگی نیز فراهم خواهد شد. 

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان گفت: در فاز اول آب، برق، گاز و تلفن تامین شده و فقط محوطه سازی جلوی مغازه ها باقی مانده که به زودی انجام می‌شود. 

بادامی خاطرنشان کرد: در فاز دوم شهرک، واحدهای لوازم خانگی مشغول ساخت و سازهستند که سال آینده تکمیل و برای بهره برداری آماده خواهد شد.

او، دسترسی مطلوب این شهرک به جاده اصلی و راه آهن را از جمله مزیت های این شهرک دانست و گفت: این طرح مهم با تمرکز زدایی از مرکز شهر به عنوان یک بارانداز توزیع کالا در غرب کشور مطرح است. 

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان با اشاره به محدودیت ها و مشکلات ترافیکی به ویژه برای برخی از اصناف در محدوده بازار همدان، گفت: شهرک بنکداری با امکان تردد خودروها بدون مشکلات ترافیکی اجرا شده و به مرکزی فعال در توزیع کالا تبدیل می شود.

استان همدان دارای ۳۱ شهرک، ناحیه و منطقه ویژه اقتصادی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha