ایران پل ارتباطی فدراسیون جهانی قایقرانی و غرب آسیا

تهران- ایرنا- رییس کنفدراسیون کانوئینگ آسیا در جلسه روسای فدراسیون‌های قایقرانی کشورهای آسیایی بر لزوم محوریت ایران در توسعه قایقرانی غرب آسیا تاکید کرد.

به گزارش روز شنبه ایرنا، همزمان با برگزاری کنگره فدراسیون جهانی کانوئینگ، کشورهای آسیایی حاضر در این کنگره نیز فرصت را غنیمت شمرده و با حضور مسوولان کنفدراسیون آسیا گردهم آمدند.

علیرضا سهرابیان رییس فدراسیون قایقرانی که به همراه کتایون اشرف نایب رییس زنان فدراسیون به ایتالیا سفر کردند در این جلسه حاضر شدند.

در این گردهمایی در خصوص برنامه‌های پیش روی کنفدراسیون کانوئینگ آسیا بحث و تبادل نظر شد.

همچنین تاکید شوکن ناریتا رییس کنفدراسیون کانویینگ آسیا بر لزوم محوریت ایران در توسعه قایقرانی غرب آسیا بود.

پیش از این در جلسه عمومی فدراسیون جهانی نیز این موضوع توسط رئیس کنفدراسیون آسیا پیشنهاد شده بود که با موافقت و استقبال مسوولان فدراسیون جهانی خصوصا سیسیلیا فاریاس نایب رییس و سباستین کواترین مسوول توسعه فدراسیون جهانی قایقرانی در دستور کار قرار گرفت.

کنگره فدراسیون جهانی کانویینگ در شهر رم ایتالیا در جریان است و عصر امروز (شنبه) انتخابات رییس، نواب رییس، خزانه‌دار و کمیته‌های اجرایی ICF برگزار خواهد شد.

کنگره فدراسیون جهانی قایقرانی ۱۳ تا ۱۵ آبان در رم ایتالیا درحال برگزاری است و اعضا و روسای فدراسیون‌های ملی کشورهای سراسر جهان در این کنگره حضور دارند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha