غلامحسین پیروانی: احترام سرمربی تیم ملی فوتبال حفظ شود
غلامحسین پیروانی پیشکسوت فوتبال (چپ) در گفت و گو با خبرنگار ایرنا

شیراز-ایرنا- غلامحسین پیروانی پیشکسوت فوتبال ایران با اظهار اینکه احترام سرمربی تیم ملی باید حفظ شود، اعلام کرد: مسئولان فدراسیون فوتبال هر چه زودتر حاشیه به وجود آمده میان سرمربی تیم ملی و مهدی طارمی که به ضرر تیم ملی است را برطرف کنند.

غلامحسین پیروانی شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: مهدی طارمی بازیکن تیم ملی که فوتبالیست ارزشمندی است متعلق به خودش نیست زیرا تمام حرکات و رفتارش زیر نظر علاقه مندان به فوتبال است اما او هم نباید ضرر کند هرچند باید صداقت در گفتار و رفتار داشته باشد. 

وی بیان کرد: اسکوچیچ سرمربی تیم ملی هم باید مشکل به وجود آمده را مدیریت و با کدخدامنشی موضوع را حل می کرد ضمن اینکه نباید هم آن را رسانه ای می کرد زیرا  بشر جایزالخطاست.

تاثیر منفی در روحیه بازیکنان

 سرمربی سابق تیم ملی امید ادامه داد: کادر فنی تیم ملی به ویژه کریم باقری و وحید هاشیمان که از بزرگان فوتبال هستند باید این مسأله را خاتمه می دادند؛ به هرحال صحنه قشنگی نبود و روی دیگر بازیکنان تیم ملی هم در مقابل لبنان  تاثیر منفی گذاشت زیرا سردار آزمون هر چند گل زد اما او بازیکن همیشگی نبود.

پیروانی به بازی تیم ملی ایران برابر لبنان اشاره کرد و اظهار داشت: بازی خوبی نکردیم و تا دقیقه ۹۰ هم بازی را باخته بودیم هرچند زمین خراب بود و در روند تیم تاثیر منفی گذاشت اما در وقت های اضافه ورق برگشت و خدا شکربازی را ۲بر یک بردیم؛ وگرنه حاشیه ها بیشتر می شد.    

وی گفت:هرچند تیم ملی کشورمان با اقتدار در دور رفت صدرنشین شد اما هنوز کار تمام نشده است زیرا دور برگشت بازی ها به مراتب سخت تر خواهد شد و هر بازی هم شرایط خاص خود دارد و بازهم تاکید می کنم سرمربی تیم ملی دارای شخصیت است و حرمت او باید حفظ شود.  

پیروانی که اخیرا سرمربی تیم ایمان سبز شیراز شده است در مورد این تیم هم گفت: ۹۸ درصد تیم از بازیکنان بومی تشکیل شده است و خوشحال هستم برای بازیکنان استانم کار می کنم و خدا را شاکرم که هر تیمی کار کرده ام بد نتیجه نگرفته ام.

راه سخت، قول صعود نمی دهم 

سرمربی تیم ایمان سبز شیراز اضافه کرد: راه سختی در لیگ دسته دوم داریم و در گروه خوبی هم قرار گرفته ایم که تیم های مطرحی از اصفان و بوشهردر گروه هستند اما  کاری به آنها نداریم.

پیروانی افزود: قول صعود نمی دهم اما هر چی در توان داریم به کمک کادر فنی برای موفقیت تیم دریغ نخواهیم کرد ضمن اینکه در کادر فنی تقسیم کار شده است و هر کس کار خودش را انجام می دهد وامیدوارم در پایان هم نتیجه خوبی بگیریم.

ساخت ورزشگاه اختصاصی

پیروانی به سرمایه گذار باشگاه ایمان سبز شیراز اشاره کرد و گفت: بیژن غلامی مالک باشگاه با هزینه شخصی در تمام رده های سنی تیم دارد اما او نیاز به کمک مالی ندارد و بهتر است که تازمانی که ورزشگاه اختصاصی این تیم آماده می شود، هیات فوتبال و اداره کل ورزش کمک کنند تا مسابقات ما در زمین دستغیب شیراز که صاف است برگزار کنیم و برای تحقق این امر رییس هیات فوتبال باید با فدراسیون فوتبال ارتباط برقرار کند و مجوز بازی در این زمین را بگیرد.  

گریه برای زمین ورزشگاه حافظیه

وی گفت: من گریه ام می گیرد که هرکس بخواهد زمین چمن خراب را مثال بزند نام ورزشگاه حافظیه می آورد و این درد است و هم اینک ما برای میزبانی زمین مناسبی در شیراز نداریم و زمین بعثت هم عرض آن کوچک و استاندارد نیست، امیدوارم مجوز بازی کردن در زمین دستغیب که چمن مصنوعی  و صاف دارد را هیات فوتبال بگیرد.

تیم ایمان سبز شیراز در گروه دوم مسابقات فوتبال دسته دوم که باشرکت ۱۴ تیم برگزار می شود، حضور دارد.

نماینده فارس در دسته دوم درنخستین بازی یکشنبه ۲۳ آبان ماه در ماهشهر به مصاف تیم خلیج فارس این شهرمی رود.

رقابت های فوتبال دسته دوم کشور در ۲ گروه ۱۴  تیمی برگزار می شود و در پایان مرحله گروهی ۲ تیم اول جدول هر گروه راهی دسته یک خواهند شد و تیم های دوم هم در مرحله حذفی به مصاف هم خواهند رفت تا چهره سومین تیم صعود کننده به دسته یک مشخص شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha