مدرس فدراسیون: تیم فوتبال شهید قندی یزد برای صعود نیاز به برد دارد

یزد- ایرنا- مدرس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران گفت: تیم شهید قندی یزد برای صعود به لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور باید در نخستین مسابقه خود در لیگ امسال بازی روزیکشنبه خود را با برد آغاز کند و ناچار به شکست تیم عقاب تهران است .

جمال دهقانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هرچند عقاب تهران تیم مدعی و ریشه‌دار لیگ شناخته می شود، شهید قندی یزد هم دارای کادرفنی و بازیکنان آماده و خوبی است و می‌تواند لیگ را با پیروزی و کسب سه امتیاز بازی خانگی آغاز کند.

وی ادامه داد: کادرفنی و بازیکنان تیم قندی باید از ابتدای بازی در لیگ قدر تمامی مسابقه‌ها به خصوص دیدار خانگی خود را بدانند که هرکدام زمینه‌ای برای موفقیت و رسیدن به لیگ دسته اول فوتبال کشور است .

این کارشناس فوتبال اظهارکرد: بازیکنان یزد باید به دور از احساس به دنبال ارایه بازی منطقی و علمی بر اساس شرایط مسابقه و وضعیت حریف خود در یزد باشند تا به هدف مورد نظر همان پیروزی و کسب سه امتیاز است ،برسند.

دهقانی بیان کرد: اگر کادرفنی به خصوص بازیکنان با آرامش و دقت قدر لحظه‌های مسابقه را به درستی بدانند و از آن استفاده کنند، راه برای بردهای بیشتر و نزدیک شدن به لیگ دسته یک کشور فراهم می‌شود.

وی تصریح کرد: در مجموع تمامی تیم‌هایی که در گروه شهید قندی هستند، با برنامه، انجام تمرین و مسابقه‌ های تدارکاتی خوبی را برای صعود به لیگ دسته اول کشور انجام دادند.

از هفته اول مسابقات فوتبال لیگ دسته اول قهرمانی باشگاه‌های کشور در فصل جدید امروز ( یکشنبه) تیم شهید قندی یزد از ساعت ۱۴ در ورزشگاه بدون تماشاگر شهید نصیری مرکز استان به دلیل تداوم شیوع کرونا میزبان تیم عقاب تهران است .          

مدرس فدراسیون: تیم فوتبال شهید قندی یزد برای صعود نیاز به برد دارد

تیم قندی در گروه دوم لیگ دسته دوم با ۹۰ ارومیه، گل‌ریحان البرز، مس‌نوین کرمان، شاهین بندرعامری، اسپاد الوند تهران، خلیج فارس بندرماهشهر، عقاب تهران، اترک بجنورد، پاس همدان، فولاد نوین اهواز، مهیار ایمان سبز شیراز و شهرداری نوشهر هم گروه شد.

در گروه اول تیم‌های چوکای تالش، شهرداری ماهشهر، نیروی زمینی تهران، علم و ادب تبریز، سپیدرود رشت، شمس‌آذر قزوین، ایران جوان بوشهر، شهدای بابلسر، پیام توس خراسان رضوی، شهرداری بندرعباس، ملی حفاری اهواز، شهرداری بم، شهید اورکی اسلامشهر و شهدای رزکان البرز هم‌گروه است.

مسابقه لیگ دسته دوم فوتبال قهرمانی کشور در ۲ گروه به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت با رعایت نکات بهداشتی زیرنظر سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال پیگیری می‌شود و در پایان تیم های اول و دوم جواز حضور در لیگ دسته اول کشور ( جام آزادگان ) را کسب می‌کند.

۳۰ تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی یزد در لیگ‌های کشوری حضور دارد و این استان با یک میلیون و ۲۳۶ هزار نفر جمعیت ۴۷ هیات ورزشی استانی، ۴۰۰ هیات شهرستانی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه ورزشی دارد. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha