مهاجرانی: تیم ملی ‌ایران می تواند در جام جهانی کارهای بزرگی کند

تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: من همانطور که بارها گفته‌ام باز تاکید می‌کنم تیم ملی بهترین نفرات و نسل عالی را در اختیار دارد و به طور حتم این تیم می‌تواند کارهای بزرگتری انجام دهد.

«حشمت مهاجرانی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه در هفته ششم دور نهایی مسابقات مقدمات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اظهار داشت: تیم ملی نمایش خوبی را به اجرا گذاشت و سه امتیاز شیرین و ارزشمند را به حساب اندوخته‌های خود اضافه کرد. ملی‌پوشان با شناخت کامل نسبت به حریف خود پا به میدان گذاشتند، سوریه در بازی رفت ایران را اذیت کرد اما در این مسابقه توپ و میدان در اختیار تیم ملی بود و به راحتی برنده شدند.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: اسکوچیچ تغییراتی را در ترکیب تیم ملی ایجاد کرد و بازیکنان توانستند به خوبی بازی کنند. عملکرد همه نفرات تیم در این مصاف بیرون از خانه رضایت‌بخش بود.

مهاجرانی تصریح کرد: تیم ملی با نتیجه‌ای که در بازی با سوریه گرفت در یک قدمی صعود به جام جهانی قرار گرفت و می‌توان از حالا ایران را یکی از تیم‌های حاضر در جام جهانی دانست. ایران سه گل زد و می‌توانست تعداد گل‌های خود را در این بازی افزایش دهد. در فاز هجومی حریف را تحت فشار قرار دادیم و سوریه بارها اشتباه کرد.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال با تمجید از بازیکنان تیم ملی گفت: من همانطور که بارها گفته‌ام باز تاکید می‌کنم تیم ملی بهترین نفرات و نسل عالی را در اختیار دارد و به طور حتم این تیم می‌تواند کارهای بزرگتری انجام دهد.

مهاجرانی: تیم ملی ‌ایران می تواند در جام جهانی کارهای بزرگی کند

وی در خصوص کیفیت لیگ برتر  اظهار داشت: کیفیت لیگ برتر چندان دلچسب نیست و متاسفانه حتی تیم های مدعی ما هم در حد مدعی ظاهر نمی شوند. پرسپولیس، استقلال و سپاهان در هفته های اخیر متزلزل ظاهر شدند.

مهاجرانی تاکید کرد: تیمی که برای  قهرمانی بسته می شود از همان هفته اول مشخص است. شاید برخی تیم های ما هزینه های زیادی کرده باشند اما تا امروز هماهنگی کافی را نداشتند و به بلوغ تاکتیکی نرسیدند.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: امیدوارم در هفته آینده های شاهد کیفیت بهتری باشیم و هواداران بتوانند از فوتبال لذت ببرند. کیفیت بالای لیگ روی کار تیم ملی تاثیر گذار است و بی تردید لیگ قوی به قدرتمند تر شدن تیم ملی هم کمک می کند.

وی در خصوص حواشی زیاد فوتبال ایران اظهار داشت: این حاشیه ها در شان فوتبال ما نیست. متاسفانه هرروز شاهد اعتراض به داوری هستیم در حالی که این موضوع در کل فوتبال دنیا برطرف شده و بازیکنان نیمی از وقت خود را به خاطر  اعتراض به داوری از بین نمی برند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha