استاندار بوشهر:حل مشکلات اقتصادی تنها با مشارکت بسیج امکان پذیر است

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: حل مشکلات اقتصادی در شرایط جنگ اقتصادی که دشمن علیه کشور آغاز کرده، تنها با مشارکت بسیج و سپاه امکان‌پذیر می‌شود.

به گزارش ایرنا، احمد محمدی زاده روز شنبه در همایش عاشورائیان و پیشکسوتان سپاه به مناسبت هفته بسیج افزود: موفقیت‌های حاصل شده در جنگ تحمیلی هشت ساله با حضور بسیج محقق شد که این مهم نشان از ظرفیت نیروی مقاومت مردمی است.

وی بسیج را مظهر مردم سالاری دینی دانست و با اشاره به راهبرد رهبر معظم انقلاب اسلامی در برنامه‌های اقتصادی بیان کرد: براساس فرمایش رهبر معظم انقلاب چنانچه بسیج وارد عرصه اقتصادی شود این حوزه مردم سالار می‌شود.

محمدی‌زاده افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در جنگ اقتصادی شرایط را برای بسیج مشخص می‌کند و براین اساس در حوزه علم، سیاست و پیشرفت‌های گوناگون اجتماعی نقش این نیرو  به عنوان مظهر مردم‌سالاری دینی مهم است.

وی تصریح کرد: امروز که وارد جنگ همه جانبه اقتصادی شده‌ایم، بسیج باید وارد این عرصه شود تا همانگونه که پیروزی‌های دفاع مقدس با بسیج محقق و سبب اقتدار و صلابت نظام اسلامی ایران شد باید از توانمندی این نیرو در عرصه جنگ اقتصادی استفاده کرد.

محمدی‌زاده اقتدار ایران اسلامی را برگرفته از دفاع مقدس، تجارب آن دوران و بسیج قهرمان دانست و تصریح کرد: تجارب دوران دفاع مقدس به قدرت ایران تبدیل شد که امروز در مقابله آمریکا با اقتدار ایستاده است و در برابر هر گونه اقدام آمریکا، قاطع‌تر عمل می‌کند و دشمن را متوقف کرده است.

وی گفت: دشمن در جنگ اقتصادی، قصد ناامید و جدا کردن مردم از نظام دارد و ایجاد فاصله بین آنها با انقلاب اسلامی از هدف‌های آمریکا در جنگ اقتصادی است.

استاندار بوشهر یادآور  شد:  حضور سپاه پاسداران و بسیج در عرصه اقتصادی ضروری است و تا زمانی‌که بسیج و سپاه وارد عرصه‌های اقتصادی نشده در این جنگ موفقیت حاصل نمی‌شود.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha