خدامحوری عامل موفقیت فرهنگ بسیجی است

ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: حرکت حول خدامحوری از مهمترین عوامل موفقیت فرهنگ بسیجی در جامعه است.

سرهنگ تقی نجمی روز سه شنبه در آیین تجلیل از فرهنگیان بسیجی آذربایجان غربی که به صورت ویدئو کنفرانس با مناطق آموزشی استان برگزار شد، افزود: اشاعه دادن روحیه بسیجی در میان دانش آموزان کار بسیار مهم و بزرگی است چرا که نسل آینده کشور در دستان آموزش و پرورش و این دانش آموزان است.

وی با تاکید بر تاثیر شگرف سخنان، عمل و رفتار معلمان بر دانش آموزان اظهار داشت: جهادی و انقلابی بودن، شجاعت، دشمن ستیزی، دشمن شناسی و ولایتمداری ویژگی هایی است که باید به دانش آموزان منتقل شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی بیان کرد: عصاره و جوهره تفکر بسیجی از دوران جنگ تحمیلی به جای مانده که اگر این تفکر نبود ما هم اکنون چیزهای بسیاری از دست داده بودیم.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی نیز در این آیین گفت: بسیج، مکتب عشق و دارایی آن اخلاص است و تمام حرکات و اهداف بسیجیان برای خداست.

مهین منافی افزود: آرامش امروز کشور در نتیجه فعالیت بسیجیان و رزمندگان اسلام است که از ناموس ما با صیانت از مرزها دفاع و محافظت کردند.

وی بیان کرد: ما در مرزها ۴۲ سال با دشمنان مبارزه کردیم و این در سایه دلاور مردی های بسیجیان بوده است.

در این آیین از تلاش های تعدادی از فرهنگیان بسیجی در ایام کرونا با اهدای لوح سپاس قدردانی شد، آذربایجان غربی دارای ۳۸ هزار فرهنگی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha