مرگ یک تکنسین در پتروشیمی تندگویان ماهشهر/انفجاری صورت نگرفته است

اهواز ایرنا- سرپرست روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان بندر ماهشهر با تکذیب اخبار منتشره در شبکه های اجتماعی مبنی بر وقوع آتش سوزی و انفجار گفت: حادثه در این پتروشیمی هنگام تعمیر دستگاه تهویه به مرگ یک تکنسین منجر شد.

به گزارش ایرنا ، سکینه بوری اظهار داشت: در این حادثه یکی از تکنسین های پتروشیمی تندگویان مصدوم شد که به دلیل شدت جراحت وارده امروز چهارشنبه در بیمارستان صنایع پتروشیمی بندر ماهشهر جان باخت.

وی ادامه داد: وقوع هرگونه آتش‌سوزی و انفجار در خطوط تولید، فرآیندی و عملیاتی این شرکت پتروشیمی صحت ندارد و هم اکنون تمامی واحدهای این پتروشیمی طبق برنامه در مدار بهره‌برداری قرار دارند.

به گفته سرپرست روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان حادثه‌ مذکور خارج از خطوط تولید برای یکی از کارکنان واحد تهویه و حین تعمیر یک دستگاه تهویه رخ داد.

بوری افزود: با وجود انتقال سریع مصدوم به بیمارستان و آغاز مراحل درمانی، متاسفانه همکار واحد تهویه پتروشیمی شهید تندگویان ساعاتی قبل درگذشت.

پتروشیمی شهید تندگویان بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات مهم و استراتژیک پلی‌اتیلن ترفتالات و اسید ترفتالیک خالص در کشور است که در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در بندر ماهشهر واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha