باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز به گل‌های تیم سپاهان اعتراض کرد  
تصویر دیدار تیم های فجر سپاسی شیراز و سپاهان اصفهان در هفته ششم لیگ برتر

شیراز-ایرنا- باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز با ارسال نامه ای به همراه فیلم صحنه های بازی به کمیته داوران فدراسیون فوتبال نسبت به ۲ گل به ثمررسیده توسط سپاهان اصفهان در هفته ششم لیگ برتر اعتراض کرد.

مدیر رسانه باشگاه فجرشهید سپاسی شیراز پنجشنبه درمصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت:در صحنه اول که داور وسط خطا تشخیص نداد و کمک داور خطا اعلام کرد، همان توپ ارسالی وارد دروازه فجرسپاسی شد،در حالی که خطا نبود.

حسین عمادی ادامه داد: همچنین در صحنه دیگری که منجر به گل دوم سپاهان شد، خطای محرز بازیکن حریف که پس از آن دستان خود را بالا گرفت، روی حسین مهربان بازیکنان فجر گرفته نشد و همان توپ تبدیل به ضد حمله و گل دوم شد در حالی که بازیکنان ما منتظر اعلام خطا از سوی داور بودند.        

‌حق باشگاه فجر ضایع نشود

عمادی تاکید کرد: این بازی تمام شد و ما شکست را پذیرا شدیم اما این همه اشتباه داوری علیه یک تیم در چند بازی ابتدایی لیگ جای پرسش دارد و درست نیست که حق یک باشگاه و یک شهر ضایع شود.

‌مدیر رسانه ای باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز افزود: قضاوت این صحنه ها به مردم و کارشناسان داوری واگذار می کنیم.

دیدار تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و سپاهان اصفهان در هفته ششم رقابت های فوتبال برتر باشگاه های ایران جام خلیج فارس که سوم آذرماه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد با نتیجه ۲ بر صفر به سود سپاهان پایان یافت.

با پایان یافتن هفته ششم درجدول رده بندی تیم سپاهان اصفهان با ۱۳، امتیاز در صدر ایستاد، تیم های آلومینیوم اراک و استقلال تهران هم با ۱۲ امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.

تیم فجر سپاسی با این شکست با هفت امتیاز در رده یازدهم ایستاد.

فجریها درهفته هفتم این رقابت ها سه شنبه نهم آذر در مشهد به مصاف تیم پدیده این شهر می روند.

در رقابت های فوتبال دوره ۲۱ لیگ برتر جام خلیج فارس ۱۶ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۰ بازی تیم قهرمان این دوره مشخص  خواهد شد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته یک می شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha