وزیرکشور در حکمی ۲ معاون استانداری یزد را منصوب کرد
عکس از اینترنت است

یزد - ایرنا - احمد وحیدی وزیر کشور دولت سیزدهم در ۲ حکم جداگانه علی اکبر عزیزی را به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و محمدعلی شاه حسینی را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد منصوب کرد.

به گزارش روزیکشنبه اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، در حکم وزیر کشور خطاب به شاه حسینی نوشته شد: به پیشنهاد استاندار یزد و با توجه به تأیید معاون توسعه مدیریت و منابع به موجب این حکم به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد منصوب می‌شوید.
در این حکم تاکید شد که با تلاش برای مدیریت بهینه منابع به ویژه منابع انسانی با بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت مردمی و وزارت کشور موفق باشید.

در بخشی از حکم نوشته شد که با اتکال به خداوند سبحان و توجه به موازین شرع مقدس اسلام و پیروی از منویات و تدابیر ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز و با بهره گیری از آموز های ازشمند انقلاب اسلامی، مدیریت جهادی و عمل انقلابی، وظایف محوله را به نحو شایسته انجام و در همه امور رعایت امانت و تقوی را بکنید.

*** معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد منصوب شد

همچنین به گزارش عصریکشنبه اداره کل روابط عمومی استانداری یزد؛  احمد وحیدی  وزیر کشور در حکمی علی اکبر عزیزی را به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد منصوب کرد 

در این حکم آمده است: به موجب این حکم و به پیشنهاد آقای مهران فاطمی استاندار یزد  شما به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد  منصوب می شوید، انتظار می رود با تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاه های کشوری و لشکری استان و بهره گیری از استعداد و توانمندی نیروهای متعهد، دلسوز و کارآمد در تحقق برنامه‌ها و سیاست‌های دولت مردمی و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید. 

« امید است با اتکال به خداوند سبحان و توجه به موازین شرع مقدس اسلام و پیروی از رهنمودهای ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و با بهره‌گیری از آموزه‌های گرانسنگ انقلاب اسلامی و مدیریت جهادی، وظایف محوله را به نحو شایسته انجام و در همه امور رعایت امانت و تقوا را بکنید.»

*** بوستان مهر یزد پس از تکمیل به مرکز فرهنگی و اجتماعی تبدیل می شود

سرپرست منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد گفت:  طرح بوستان مهر در زمینی به مساحت یهزار و ۶۷۰ متر مربع و با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست و با تخصیص ۳۰ میلیارد ریال بودجه از محل این نهاد تا پایان سال تکمیل و کاربری آن به مرکز فرهنگی و اجتماعی خانواده و کودک تغییر می یابد. 

به گزارش ایرنا علیرضا نقوی روزیکشنبه در نشستی با اشاره به مشکل پیش روی ساخت و تکمیل این بوستان که در بلوار بسیج شهر یزد قرار دارد،اظهارکرد: تأکید مقام معظم رهبری همواره پیوست نگاری فرهنگی و اجتماعی در تمامی پروژه‌هاست و این مهم در شهرداری بافت تاریخی از اولویت ویژه‌ای برخوردار است.

وی بر تکمیل طرح های نیمه‌تمام زیربنایی و زیرساختی تأکید کرد و گفت: ارتقای بخش مهمی از فعالیت‌ های فرهنگی و هنری در سایه‌ ایجاد زیرساخت‌های مناسب محقق می‌شود

سرپرست منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد توجه به مسایل فرهنگی را از عوامل مهم توسعه شهری دانست و خاطرنشان کرد: عوامل مهمی در این توسعه نقش دارد، فرهنگ بیش از هر چیز دیگر می‌تواند مسیر توسعه پایدار را هموار کند.

*** نوزاد هفت روزه شهرستان اشکذر استان یزد حامی ایتام شد

معاون مشارکت های مردمی اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) یزد،گفت: امیر ارسلان نوزاد هفت روزه شهرستان اشکذر به عنوان کوچکترین حامی استان به طرح اکرام در کشور پیوست.

به گزارش روزیکشنبه پایگاه اطلاع‌رسانی این اداره کل، غلامرضا مشعل چی، افزود: خانواده ها می توانند به نیت سلامتی نوزادان خود حمایت یک یا چند یتیم را عهده دار شوند.

به گفته وی والدین این نوزاد به نیت سلامتی فرزند خود حمایت از یتیم سیدی را بر عهده گرفتند و تقبل کردند ماهانه مبلغی را به حساب فرزند معنوی خود واریز کنند.

وی یادآور شد: هم اکنون پنج هزار و ۳۰۰ نفر از ایتام و فرزندان نیازمند غیریتیم از حمایت ۱۸ هزار نیکوکار در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین استفاده می‌کنند و در هفت ماهه امسال ۲۱ میلیارد تومان از سوی آنها به صورت نقدی و غیرنقدی به ایتام و فرزندان نیازمند غیریتیم کمک شد.

این طرح‌ از جمله حرکت های اجتماعی موفق این نهاد است، مردم می‌توانند یتیم و یا فرزند نیازمند (محسنین) موردنظر خود را انتخاب و ماهانه حداقل ۵۰ هزار تومان به معیشت آن‌ها کمک کنند.

*** از کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره در دانشگاه اردکان حمایت می شود

 معاون حمایت ، گفتمان سازی و رییس کمیته دستگاه هیأت حمایت، از اهتمام دانشگاه اردکان در تشکیل و راه اندازی مجموعه  نظریه پردازی، نقد و مناظره تشکر کرد و  گفت:  مجموعه این واحد دانشگاهی با بهره مندی از هیأت علمی توانمند و مجرب و زیرساخت های مناسب می تواند به خوبی در برگزاری کرسی های ترویجی و تخصصی در منطقه  بدرخشد.

به گزارش ایرنا، علی اکبر مسگر روزیکشنبه در نشست مجازی با رییس دانشگاه اردکان  با اشاره به جایگاه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره در ارکان کشور، آمادگی هیأت را برای حمایت از موضوع های جاری استان یزد و اردکان اعلام کرد.

همچنین رییس دانشگاه اردکان با اشاره به جایگاه کرسی های آزاد اندیشی در رشد و توسعه علمی و پژوهشی اظهار امیدواری کرد که با فراهم شدن برگزاری کرسی یادشده  در این مرکز آموزش عالی  ، مسیر دستیابی دانشگاه به رسالت های اجتماعی تعریف شده هموارتر شود.

فاطمه بهجتی اردکانی، شکل گیری کانون های تفکر در حوزه های آب، محیط زیست ،سلامت اجتماعی و سوق دادن پایان نامه ها به موضوع های کاربردی در کنار ظرفیت های انسانی و خدادادی در شهرستان را از جمله محورهایی عنوان کرد که می توان در نشست های کرسی های آزاداندیشی  به آنها پرداخت.  
با تصویب تشکیل کمیته دستگاهی کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره در دانشگاه اردکان امکان برگزاری کرسی های ترویجی و تخصصی در این واخد فراهم شد، هیأت یادشده تحت اشراف شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان اصلی ترین مرجع شناسایی، احراز و حمایت از نظریه پردازی و نوآوری در کشور فعالیت می‌کند.
 در این نشست مجازی حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه رییس هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی، در حکمی خانم بهجتی اردکانی رییس دانشگاه اردکان به عنوان رییس این هیأت در این واحد دانشگاهی منصوب کرد.

دانشگاه اردکان در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد و در حال حاضر ۲ هزار و ۶۰۰ دانشجو و ۹۰ نفر عضو هیات علمی دارد، در این واحد دانشگاهی ۴۴ کد رشته تحصیلی دایر است.

مرکز شهرستان ۱۳۰هزار نفری اردکان در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha