تکواندوکار قزوینی، جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کرد

قزوین – ایرنا – سرپرست هیات تکواندو استان قزوین گفت: در پایان رقابت های انتخابی تیم ملی، مهدی جلالی تکواندوکار تاکستانی با شکست تمامی حریفانش در وزن منهای ۸۷ کیلوگرم به عنوان نفر نخست وزن هفتم راهی اردوی تیم ملی شد.

طیار تقی پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:تیم ‌ملی تکواندو خود را به منظور حضور در بیست و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۲ در چین آماده می کند.

وی اضافه کرد:رقابت های انتخابی تیم ملی تکواندو با حضور نفرات برتر مسابقات و رقابت های ملی و فراملی تکواندو برگزار شد و در نهایت ۲۵ هوگوپوش موفق شدند جواز حضور در اردو را کسب کنند.

این مسوول گفت:این اردو از امروز در فدراسیون تکواندو آغاز شده و ملی پوشان با انجام تست پی سی آر کرونا از فردا وارد اردو خواهند شد.

تقی پور خاطر نشان کرد: سه نفر از استان به این مسابقات انتخابی اعزام شده بودند که یک نفر به صورت مستقیم به اردوی تیم ملی راه یافت و تکواندوکار دیگر استان به نام مهران برخورداری احتمال دعوت به اردو را دارد و امیرحسین محمدخانلو دیگر تکواندوکار اعزامی از استان در دور دوم از گردونه این رقابت ها حذف شد.

وی اضافه کرد: داود مسافر از داوران استان قزوین نیز در این رقابت ها حضور داشت و مبارزات نفرات حاضر در مسابقات را در اوزان مختلف قضاوت کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha