چهار ورزشکار کرمانشاهی در تور پینگ پنگ دختران کشور شرکت می‌کنند

کرمانشاه - ایرنا - مسابقات تور ایرانی پینگ پنگ دختران کشور در حالی با حضور ۶۲ ورزشکار از استان‌های مختلف کشور برگزار می‌شود که چهار ورزشکار کرمانشاهی نیز در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، دالیا صلاحی، بهاره صیدی، حدیث یزدان پژوه و آوا سعیدی چهار ورزشکار کرمانشاهی حاضر در مسابقات تور ایرانی پینگ پنگ دختران کشور هستند و فلورا یا مرادی و سمیرا مرادی نیز مربیان کرمانشاهی حاضر در این رقابت‌ها هستند که وظیفه هدایت ورزشکاران استان را برعهده دارند.

مسابقات تور ایرانی پینگ پنگ دختران در رده سنی جوانان (بزرگداشت شهید سارا اکبری) روزهای ۱۱ و ۱۲ آذر به میزبانی رامسر در استان مازندران برگزار می‌شود.

تکواندو کار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی دعوت شد

مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو آقایان کشور برگزار و آرین سلیمی ورزشکار کرمانشاهی نیز با موفقیت در این رقابت‌ها، مجوز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کرد.

اردوی تیم‌ملی تکواندو بزرگسالان ایران با حضور ۲۵ ورزشکار از ۹ آذر آغاز و به مدت یک هفته در آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود و در پایان این اردو،  مسابقات درون اردویی برگزار و ۱۶ نفر از این تکواندوکارها به دور بعدی تمرینات راه پیدا خواهند کرد.

آرین سلیمی تکواندوکار کرمانشاهی اخیرا در مسابقات آزاد آسیایی موفق به کسب مدال طلا شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha